Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Спільними зусиллями соціалізуємо дітей до умов садочка

 - Спільними зусиллями соціалізуємо дітей до умов садочка - Спільними зусиллями соціалізуємо дітей до умов садочка

23 травня 2019р. о 17.00 год. відбулися збори для батьків, діти яких вперше ідуть в садочок. Було присутніх більше 50 батьків майбутніх вихованців "Оселі талановитих"

 

День Вишиванки!

 - День Вишиванки! - День Вишиванки!
 
 

Хворі діти отримали допомогу

 - Хворі діти отримали допомогу - Хворі діти отримали допомогу

Завершилася акція милосердя «Допоможемо хворим дітям». В ході акції було зібрано 20192грн. і 1 долар.

22 квітня 2019 року кошти передали хворим дітям, які знаходяться на лікуванні в обласній дитячій лікарні. А саме: Ларіоновій Сніжана Дмитрівні для дитини Ларіонова Тараса із с. Липовани Вижницького району- 5000 грн. та Попович Марії Йорданівні для дитини Попович Олександри із с. Нова Красна Шора (Чудей) Сторожинецького району -15192грн.і 1 долар.

Бажаємо аби всі діти були здорові!

Оргкомітет проекту

 

 
 

Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям»- підійшла до завершення

 -                 Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям»- підійшла до завершення -                 Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям»- підійшла до завершення

Щорічна акція милосердя «Допоможемо хворим дітям», яка проходила в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» м. Чернівці з 11 березня 2019 року по 19 квітня 2019 року підійшла до завершення. До акції долучилося більше 700 осіб. А саме: колектив закладу на чолі з директором Квасецькою М.В., діти та батьки вихованців всіх груп, студенти та викладачі кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти ЧНУ ім. Ю. Федьковича (завідувач кафедри Олійник М.І., асистенти Квасецька Я.А. та Перепелюк І.Р.), мешканці мікрорайону.

В ході акції були проведені такі заходи:

виставка-продажу робіт «Я і моя сім’я» (8216 грн.);

вистави театралізованої діяльності дітей ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» та студентів кафедри педагогіки та психології дошкільної освіти ЧНУ ім. Ю. Федьковича (5442 грн. та 1$);

продаж хлібо-булочних виробів (6534 грн.).

Загальна сума зібраних коштів становить: 20 192 грн. та 1 $.

Виручені кошти будуть передані батькам дітей дошкільного віку які потребують нагальної допомоги протягом 22-26 квітня 2019 року.

Щиро вдячні за допомогу та співпрацю в організації даної акції.

Оргкомітет акції

 
 

Акція милосердя - продовжується!

 - Акція милосердя - продовжується! - Акція милосердя - продовжується!

В нашому садочку щорічно проходить акція милосердя "Допоможемо хворим дітям". Діти, батьки, працівники нашої групи активно включились в цю акцію, підготувавши виставу для дітей інших груп. Таким чином заробили кошти, щоб допомогти хворим дітям. Вони з ентузіазмом готувалися до прем'єри вистави "Лісові пригоди", а саме з музичним керівником Нікітіною О.П. виготовили афішу та квитки з Маркович А.М. Також вивчали зі мною слова героїв казки та підібрали елементи костюмів, атрибутів до вистави. Прем'єра вистави відбулася 28.03.2019р. Вона була цікава та повчальна, адже глядачі не тільки насолоджувались виставою,а й брали участь в іграх і танцях.

Лесанюк В.А., вихователь дошкільного закладу

 
 

Сторінка 13 з 39

Шлях: Головна