Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49
Новини

Читайте, переглядайте, слухайте!

 

Шановні друзі, про нас можна прочитати, переглянути світлини, прослухати наші репортажі на сторінці у Фейсбуці та на Ютубі


 

Стець- Максимюк Б.Ю., вихователь – методист.

 

Наші здобутки

У грудні 2021року науково-методичною радою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області схвалено два методичних посібники: вихователя Звержинської О.В. « Формування природничо-екологічної компетентності дітей дошкільного віку засобами інтерактивних методів» та директора Квасецької М.В., вихователів Кирилюк С.П., Лесанюк В.А. «Традиції та звичаї буковинського краю у формуванні соціально – грамадянської компетентності дітей дошкільного віку»

ВІТАЄМО колег!


БОГДАНА Стець – Максимюк,вихователь-методист

 

 

 

 

 
 

З Новим 2022 роком!

Любі діти! Дорогі батьки! Шановні працівники дошкільного закладу №33 Центру розвитку дитини «Оселя талановитих»!

Проминув цілий рік. Наші вихованці подорослішали, стали розумнішими, спритнішими, уважнішими до себе і до Світу, здобули певний досвід, який їм пригодиться у житті.

Для нас дорослих рік був насичений різними подіями. Батьки, працівники закладу спільними зусиллями створювали для дітей Світ кращим, яскравішим.

Тож щиросердно вітаємо вас з прийдешніми святами! Хай Господь Бог винагородить нас усіма земними благами! Миру, добра, любові, поваги та уваги до себе та усього світу!

З повагою адміністрація

 

 
 

Тиждень безпеки

Тиждень безпеки в «Оселі талановитих» завершився інтерактивною ляльковою виставою «Небезпечний подарунок», за участю представників рятувальної служби області. Діти з радістю відображали почуте та побачене на малюнках, у грі, залучивши до цієї справи своїх батьків, що дало можливість організувати виставку «Пожежна безпека очима дітей».

вихователь-методист Стець-Максимюк Б.Ю

 


 
 

Щиро сердечно дякую меценатам!

 

Влітку я звернулася до громадськості "Шукаємо меценатів" для здійснення ремонту центрального коридору. І сьогодні я шлю доземний уклін людям доброї волі, які жертвували матеріали, кошти для виконання такого ошатного ремонту. Хай Господь Бог винагородить Вас за Вашу доброту, чуйність, милосердя за для наших дітей. Ми щиро дякуємо: нашому педагогічному колективу за зібрані кошти у процесі театралізованої діяльності ( загальна сума становить- 25930грн.); меценатам, які передали матеріальні цінності на загальну суму 50624 грн. Бурлака Я.В., Козак М.В., Жуйкова І.М., Бумзюк К.М., Вишняк С.Ю., Сандуляк М.В., Голубченко Д.М., Микитюк Г., Іванчак Н., Тирон І.М., Семенюк, Цуркан А.Д., Ставчанська, Микитюк Г., Лунга В.Ф., Кілару Б., Єреміца Я.П., Бєлова О.М., Князєва, Гакман, Лупанчук В.В., Прокопюк, Бойчук С.А., Андроник І., Попович С.В., Байдюк О.В., Погожа Т.Д., Дутчак Л.І., Голяк Я.В., Руснак Н.Б., Харитон Ю.В., Котик Я.В., Вакарчук М.С., Романел А.А., Кушнерюк Д.Д., Таріцану Т.С.; меценатам- батькам усіх груп дошкільного закладу. Їхнє пожертвування становить 33800грн.

Всього матеріальних цінностей та коштів було зібрано на загальну суму 110354 грн, що дало можливість здійснити такі роботи: капітальний ремонт центрального коридору, косметичний ремонт харчоблоку, музичного залу та методичного кабінету; придбати та встановити металопластикову конструкцію на харчоблоці, що дає можливість відмежувати його від центрального коридору на вимогу програми НАССР, провести ряд заходів, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), а також необхідну професійну літературу та ремонт комп’ютера.

 

З повагою, Марія Квасецька

 

 


 
 

Сторінка 1 з 43

Шлях: Головна