Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49

Сторінка психолога

Інформаційне поле переповнене тривожними новинами про повномасштабне російське вторгнення, однак попри все найголовніше зараз — не піддаватися паніці та підтримувати одне одного. Особливо, коли мова йде про дітей
Як говорити з дітьми про війну?
Ось кілька порад
Дітям будь-якого віку дуже важливо відчувати безпеку. Вони мають бути впевнені, що коли приходять до своїх дорослих, яким довіряють — отримають відповідь.
У будь-якій тривозі завжди задіяне тіло. Тому важливо обіймати, давати відчути кордони. Разом вовтузитися, обійматися.
Важливо, щоб був хтось, хто може контейнувати почуття дитини — тобто назвати їх, прийняти почуття, які є нестерпними для дитини.
Більше про те, як розпізнати, що дитину тривожить ця тема, навіть коли вона не запитує, яких правил слід дотримуватися, а чого робити не можна, читайте у матеріалі: bit.ly/3s9K5Uf*
Дмитрюк О.С.

 

 

 

Як допомогти дитині успішно адаптуватися до умов дошкільного закладу №33 "Оселя талановитих"

1. Шановні батьки! Усвідомте, що Ваше власне хвилювання . передається дитині. Щоб запобігти цьому, заздалегідь познайомтеся з вихователями групи та особливостями організації життя в групі.

2. Дайте дитині позитивну перспективу: розкажіть, що в дитячому садку багато діток, іграшок, там буде цікаво і добре.

3. Підпорядкуйте домашній режим режиму роботи дитячого садка, особливо дотримуйтесь часу вкладання спати і періодів харчування.

4. Навчіть дитину елемен тарних навичок самообслуговування.

5. Повідомте вихователів про звички та вподобання Вашого малюка.

6. Потурбуйтесь про нервову систему сина чи доньки - не залишайте малюка на цілий день з перших днів відвідування дитячого садка.

7. Тримайте тісний зв'язок з персоналом групи і будьте певні, що працівники зуміють прийняти Вашу дитину і по-материнськи дбатимуть про неї.

 

 

 

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 - Поради для батьків  title= - Поради для батьків  title=
1. Відновити звичайний розпорядок дня дитини.
2. Влаштувати короткі онлайн-зустрічі з іншими дітьми дитячого садка, особливо,якщо вони довгий час не спілкувалися.
3. Розповісти дитині про нові правила,пояснити,що деяких іграшок в дитячому садку не буде, а столи та стільці можуть бути розміщенні інакше.
4. Попередити дитину, що вам не можна заходити в дитячий садок.
5. Пам'ятайте, що після тривалого карантину дітям може бути складно розлучатися з вами.У перший тиждень вони можуть повертатися до дому вередливими і збудженими, а після вихідних-не хотіти іти до садка.Придумайте свій ритуал або "секретні" слова для прощання і зустрічі.
6. Коли зранку будете розставатися з малям у садочку, обов'язково запевніть: "Я заберу тебе, і ми підемо гуляти, додому гратися."
7. Обов'язково в перший день знайдіть можливість аби лишити дитину тільки до обіду, або забрати цього дня раніше. Відсвяткуйте перший день маляти в садку, або подаруйте щось про що дитина мріє.
8. Якщо дитина притискається до вас і не хоче відпускати-не поспішайте, дайте дитині ще побути з вами. Наприклад, запропонуйте їй покласти ручку на своє серце і прислухатися, як там звучить ваш голос: "Люблю! Люблю! Люблю!".
Практичний психолог: Апостолюк.Ю.В

 

 

 

 

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Психолог консультує

 

он-лайн


 
<div class=

Fitness journal

Шлях: Головна Консультативний пункт Сторінка психолога