Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49

Розклад занять

Фестиваль знань
«Оселя – 2021»

Заходи по роботі з батьками

Робота з дітьми

Робота з педагогами

12.05.

 

9.15 – «Вправний язичок та голосисте горлечко»

Нікітіна О.П., музичний керівник

Квасцька Я.А., вчитель-логопед

старша група «Б»

9.00 – 12.00 – взаємовідвідування педагогами методичних заходів

10.00 – «Маленькі мандрівники»

Шимко Г.П., Шимко Ю.П.,

переддошкільна група «А»

13.05.

9.00 – «Весела мандрівка»,

Домітращук Т.Г., середня група «В»

14.05.

9.20 - «Подорожуємо країною знань»,

Божеску А.В., середня група «В»

9.00 – 12.00 – взаємовідвідування педагогами методичних заходів

17.05.

День творчості

10.00 – середня група «Б»

11.00 – старша група «Б»

Романюк І.І., керівник гуртка зображувальної діяльності

18.05.

10.00 – «У світі музики»,

Колесник О.С., середня група «А»

11.30 – «У світі англійської мови», Оганісян Л.М.,

керівник гуртка англійської мови, старша група «А»

9.00 – «Казкові герої в гостях у малят»

Лесанюк В.В., середня група «Б»

19.05.

14.00 – батьківські збори в переддошкільній групі «А»

11.30 – «У світі англійської мови», Оганісян Л.М.,

керівник гуртка англійської мови, середня група «В»

9.00 – 12.00 – взаємовідвідування педагогами методичних заходів

14.00 – батьківські збори в

середній групі «В»

9.20 – «В країні музичної грамоти» Нікітіна О.П.,

керівник гуртка сольфеджіо

9.30 – «Подорож із Колобком»

Марущак М.Д., молодша група «Б»

10.30 – «Фея Музики»

Градовий Д.В., середня група «В»

20.05.

14.00 – батьківські збори в переддошкільній групі «Б»

9.30 – «Казкова математика»

Бурлака Л.В., молодша група «Б»

9.30 – «Веселі малюки»,

Звержинська О.В.,

молодша група «А»

21.05.

14.00 – батьківські збори в переддошкільній групі «В»

9.00 – «Весела мандрівка»

Преутеску І.В., середня група «А»

9.30 – «Веселі цеглинки» Гедз Н.І., вчитель-логопед, старша група «В»

24.05.

14.00 – батьківські збори в

середній групі «А»

9.40 - «Подорож до казкового лісу»,

Поплавська Л.Г.,

переддошкільна група «В»

13.30 – консультація «Організація літньо-оздоровчої кампанії в ДНЗ»

11.00 – «Казкова подорож»,

Попіль Я.Я.,

молодша група «А»

25.05.

14.00 – батьківські збори в

середній групі «Б»

9.10 – «Чарівний пензлик»,

Маркович А.М.,

середня група «Б»

14.00 - М/О  вихователів раннього віку, Гошовська Л.С.,

вихователь-методист

10.00 – «Веселі уроки дружби»

Скиданюк Л.В.,

соціальний педагог,

старша група «Б»

9.40 - «Подорожуємо із зайчиком»,

Коробова-Постатник Д.Ю.,

Коровицька М.П.,

переддошкільна група «Б»

26.05.

14.00 – батьківські збори в

молодшій групі «Б»

10.00 – «Ой, прилетіли птахи»,

Квасецька М.В., вчитель-логопед

14.00 – батьківські збори в

молодшій групі «В»

10.40 – «Веселі уроки життя»

Апостолюк Ю.В.,

практичний психолог,

старша група «А»

9.30-12.00 – засідання Команди психолого-педагогічного супроводу дітей з ООП

11.10 – «У світі комп’ютера»,

Омахіль М.Г., керівник гуртка комп’ютерної грамоти,

старша група «В»

9.00 – «Казкова подорож»

Кирилюк С.П., молодша група «В»

27.05.

14.00 – батьківські збори в

молодшій групі «А»

9.10 – 11.30 «Малі Олімпійські Ігри»,

Філіпчук Л.О.,

фізінструктор

13.30 – педрада №5 «Про підсумки роботи закладу в 2020/2021н.р.»

9.00 – «Незвичайна подорож»

Бурлачук К.І., молодша група «В»

 

28.05.

13.30 – виробнича нарада №4

31.05.

14.00 – збори для батьків, діти яких вперше йдуть у дошкільний заклад

 

Вихователь - методист Гошовська Л.С.


 

 

 


Переддошкільна «А»

Переддошкільна «Б»

Переддошкільна «В»

Понеділок

9.10 – Сенсорно-пізнавальний розвиток/

Конструювання

9.30 – Фіз. діял.

10.00 – Прогулянка

9.10 Сенсорно-пізнавальний розвиток/

Конструювання

10.00 – Муз. діял.

10.30 – Прогулянка

9.10 – Сенсорно-пізнавальний розвиток/

Конструювання

9.45 – Фіз. діял.

10.00 – Прогулянка

Вівторок

9.10– Мовл.діял.

9.40 – Муз. діял.

10.00 – Прогулянка

9.10 – Мовл.діял.

9.30 – Фіз.діял.

10.00 – Прогулянка

9.10 – Мовл. діял.

9.30 – Прогулянка

15.45 – Муз.діял.

Середа

9.10 - Рідна природа/ДНС + Малювання

9.30 – Фіз. діял

10.00 - Прогулянка

9.10 - Рідна природа/ДНС + Малювання

9. 40- Прогулянка

9.10 – Рідна природа/ ДНС + Малювання

9.30 – Прогулянка

Четвер

9.10 – Худ. літ. + Ліпка

10.00 – Прогулянка

9.10 – Худ. літ. + Ліпка

9.30 - Муз.діял.

10.00 – Прогулянка

9.10 – Худ. літ. + Ліпка

9.55 – Фіз. діял.

10.30 – Прогулянка

П’ятниця

09.10 – Прогулянка

15.50 – Муз. діял

9.10 – Фіз. діял

9.30 – Прогулянка

9.50 – Муз.діял.

10.10 – Прогулянка

 



Fitness journal

Шлях: Головна Про заклад Розклад занять