Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49

Довідка про заклад

Дошкільний навчальний заклад №33 Центр розвитку дитини «Оселя талановитих» розташований в рекреаційній зоні м.Чернівці, що по вулиці Комарова, 28в, на самостійній ділянці, віддаленій від жвавих транспортних магістралей та промислових підприємств, загальною площею ≈ 1,4 га.

Територія дошкільного закладу з ранньої весни і до пізньої осені потопає в зелені, квітах.

Всі дитячі майданчики ізольовані один від одного зеленими насадженнями та розташовані поблизу від виходів з приміщень.

На 12 майданчиках розміщені павільйони для захисту дітей від сонця та перебування на свіжому повітрі в непогожі дні. Поблизу павільйонів розміщено нестандартне металеве обладнання, яке знаходиться в доброму стані, а із колод тополі облаштовані на ігрових майданчиках куточки відпочинку.

Дошкільний заклад розташований в типовому приміщенні. Загальна площа складає 2829м2. В закладі функціонує: музичний та фізкультурний зали, кабінети: завідуючої, методичний, медичного блоку, іноземних мов, логопедичний, практичного психолога, основ комп’ютерної грамоти, сольфеджіо, навчально-психологічний; батьківська кімната, студія зображувальної діяльності, виставкова зала, харчоблок, пральня та 12 групових приміщень. Кольорова гама всіх приміщень підбирається з урахуванням призначення приміщень та з умовами його експлуатації.

Колектив закладу очолює Квасецька Марія Василівна «Відмінник освіти України», «вчитель-методист», лауреат обласної премії ім. О.Поповича, премії Верховної Ради України, нагороджена медаллю "На славу Чернівців" .

Діяльність дошкільного закладу спрямована на створення сприятливих умов для розвитку інтелектуальних, творчих здібностей та нахилів дітей, забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту.

У дошкільному навчальному закладі виховується 300 дітей, які об’єднані в 12 груп, із них 3 групи переддошкільні, 9 груп садових (в т.ч. 2 групи з порушенням мовлення, 2 – санаторні, для дітей, які часто хворіють, а також 2 групи мобільні з режимом роботи 12 годин).

Дошкільний заклад, задовольняючи бажання батьків і враховуючи інтереси та здібності дітей, організовує освітній процес за такими пріоритетними напрямками:

- художньо-естетичний;

- інтелектуального розвитку;

- поглиблене вивчення англійської мови.

Таким чином, крім основних занять, діти середніх, старших груп вивчають, за бажанням, англійську мову, малювання, основи комп’ютерної грамоти, сольфеджіо. Практичний психолог веде гурток «Уроки практичного життя».

Поєднання в роботі з дітьми класичних методик та новітніх педтехнологій дає можливість в цікавій продуктивній мистецькій діяльності розкрити творчі здібності дітей через активізацію емоцій, почуттів при спілкуванні з прекрасним та творення цього прекрасного в малюнках, малих скульптурних формах, танцях та співі. Вихованці дошкільного закладу протягом останніх 10 років займають перші місця у міських конкурсах: «Співанкова райдуга», «Парад оркестрів», «Барвисті візерунки», «Весняні передзвони», «Дивосвіт навколо тебе», «Мій рідний край», «Рідне місто очима маленьких чернівчан», а Давид Кушнерик зайняв І місце на всеукраїнському конкурсі «Чарівна глина».

Вихованці «Оселі талановитих» неодноразово приймали участь в конкурсах і виставках , навіть у міжнародних . Так в літку Толік Никифорук , Славік Ніколайчук , Діана Онуляк стали лауреатами  польсько-українського проекту «Дороги майстрів та стежини учнів». На конкурс вони представили серію робіт , які були віддруковані на тканині і на літньому пленері, сумісно з польськими дітками, втілені в дитячій колекції одягу. Тумак Люба стала лауреатом конкурсу «Жирафа-рафа», що проходив в Києві в 2013р.

Дбаючи про розвиток художньо-творчих здібностей, педагоги особливо піклуються про українське мовлення дітей. Перефразовуючи слова просвітителя Якова Гогебашвілі, тут дбають, аби карета національності України рухалась активно. Однак з огляду на багатонаціональне середовище краю у закладі прилучають дітей до традицій і звичаїв різних народів.

Добра співпраця з батьками дає можливість позитивно впливати на морально-духовний світ дошкільника. Так, започатковані в квітні 2011 року акція «Допоможемо хворим дітям», а з квітня 2014 року акція "Допоможемо нашій армії" сприяють формуванню милосердного ставлення до хворих дітей, поваги до захисників Батьківщини.

Налагоджена добра співпраця «Оселі талановитих» з кафедрою педагогіки та психології дошкільної освіти ЧНУ ім. Ю.Федьковича, заклад є базовим для проходження курсів перепідготовки, методоб’єднань.

В ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» працюють творчі педагоги, які за останні 10 років розробити 7 адаптованих програм, 5 методичних посібників. Відповідно до рішення педагогічної ради №1 від 28.08.2020року освітній процес у нашому дошкільному закладі здійснюється відповідно до освітніх програм для дітей «Впевнений старт» та «Дитина»

27 вересня 2012року дошкільний навчальний заклад №33 Центр розвитку дитини «Оселя талановитих» став переможцем конкурсу, проведеного Організаційним комітетом Загальнонаціональної акції «Флагман освіти і науки України» та нагороджений грамотою і значком за вагомий внесок у розвиток освіти і науки України

2 жовтня 2012 року рішенням Чернівецької Регіональної експертної ради з ліцензування та атестації закладів освіти, протоколом №87 дошкільний заклад визнано за статусом "Атестованим з відзнакою".


Fitness journal

Шлях: Головна Про заклад