Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27

Круглий стіл

Круглий стіл - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» Круглий стіл - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В нашому дошкільному закладі 27 листопада відбулося засідання круглого столу з питання «Право дитини на самореалізацію». В заході прийняли участь: батьки, діти яких виховуються в садочку та діти які не охоплені суспільним вихованням; педагоги закладу; студенти педагогічного коледжу та університету; начальник відділу Чернівецького міського управління юстиції Казимир Н.О.

Пропоную вашій увазі виступ голови батьківського комітету закладу Томчук О.І. Реальна участь батьків у формуванні правової культури дошкільнят.

Ввести дитину в складний світ людських взаємин першочергове завдання сім’ї та дошкільного закладу.

Розроблена Омахіль М.Г., вихователькою мого сина Матвія, система роботи з правового виховання з використання спадщини В.Сухомлинського є цікавою для нас батьків. Педагоги групи постійно залучають батьків до співпраці. На засіданнях «Школи батьківства» ми ,батьки, вчимося тих методів та прийомів роботи з дітьми не тільки з правового виховання, а й з інших видів дитячої діяльності.

Я, як голова батьківського комітету закладу маю можливість спостерігати не тільки за діяльністю свого сина, а й інших дітей, і стверджувально можу сказати, що всі працівники нашого закладу допомагають кожній дитині проявити свою індивідуальність, вчать толерантно спілкуватися один з одним, виховують вміння мати свою точку зору та з повагою ставитися до думок інших. Ці знання діти можуть використати і тепер, і в майбутньому. Так, наприклад, мій старший син Даник, вихованець нашого закладу, навчається в гімназії. Інколи приходить з навчання та розповідає, що нового відбулося. А одного разу розповів історію про те, що батько однієї дитини кричав на старшокласника та погрожував йому. «Правда, мамо, - сказав мені син,- батько порушив права старшокласника на захист від фізичного та психологічного насилля» . І я точно знаю, що всі оці знання про права та обов’язки дітей він отримав саме в нашому закладі.

Гошовська Л.С., вихователь-методист ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Fitness journal

Шлях: Головна Круглий стіл