Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27

Святкуємо разом

Осінь – чудова пора року. Дарує нам свої щедроти, а ще прекрасне свято, День народження нашого міста Чернівці. Мешканці міста чекають цього свята, готуються, а потім, у святкові дні виходять на вулиці, площі і демонструють свою любов до нього. Ось і цього року, незважаючи на складну ситуацію в країні, чернівчани підтримали заходи святкування. Приємно було спостерігати радість, радість надії на обличчях людей.

В нашому дошкільному закладі також вже є свої традиції віддавати шану нашому місту. Передувало цьому «День самоврядування». Батьки дітей, які відвідують установу із задоволенням згодилися продублювати роботу працівників закладу. Ірина Миколаївна Богуцька , мама Стасика, пробувши в ролі вихователя середньої садової групи «Б», поділилася своїми враженнями від побаченого, почутого: «Для нас, батьків, це є добра нагода відчути атмосферу зсередини, а ще побачити свою дитину в соціумі, її потреби, можливості та ту турботу, яку проявляють працівники». Оксана Юріївна Бунзяк, мама Діаночки, вже другий рік поспіль в День самоврядування виконує функції музичного керівника. Готуючись до робочого дня в дитячому закладі, вона підібрала нові, сучасні музичні твори для дітей старших садових груп. Це викликало неабиякий інтерес у дітей. Почуте, діти намагалися відтворити в таночках, а інші прагнули спільно з Оксаною Юріївною музикувати на дитячих інструментах.

Однією складовою святкування - є виставка квітів та поробок із природнього матеріалу « Соната рідному місту». Це особливе дійство. До нього готуються не тільки педагоги, кожна сім’я наших вихованців. Мені особливо було приємно чути бесіди наших вихованців на виставці. Ваня Шарневський каже Ірочці Галущак ”Це моя мама з татом робили, а я їм допомагав”, а вона йому: «І моя , і моя. Поглянь!» В цьому році вразило те, що саме батьки проявляли бажання, а їхній фантазії не було меж. Уявляю собі як їхнім дітям було приємно спостерігати за процесом виготовлення. Мама Святослава Квасецького Оксана поділилася своїми враженнями : «Коли дитині зрозуміло розкажеш, а щей покажеш, вона вже хоче включатися в процес.»

Дуже важливо, щоб діти бачили ту небайдужість батьків і бажання бути учасними. А ми вже точно знаємо, що діти бувають ініціаторами залучення батьків до участі у різноманітних заходах закладу.

Також за традицією минулих років у закладі була організована виставка дитячих малюнків « Мир у нашому місті ». Наші діти не є відсторонені від подій, які відбуваються в нашій державі. Маленькі рученята малювали те, що відчувають їхні маленькі серця. Це – дружна сім’я, усміхнене сонечко, барвисті квіти, веселка, мирні голубки і обов’язково державний прапор та жовто-блакитне вбрання. У дитячих малюнках проглядалася допомога батьків. Малечі допомагали підписувати малюнки, а іноді цілі тексти з побажаннями миру та свободи, вдячності захисникам Батьківщини. Всі ці роботи були відправлені нашим воїнам в зону АТО.

Ми, працівники закладу, вдячні всім батькам за розуміння, підтримку і співпрацю. Адже ми всі є чернівчани. Ми всі за наше, чудове місто Чернівці у великій та вільній Україні.

ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»,

вихователь-методист

Гічко С.В.

Fitness journal

Шлях: Головна Святкуємо разом