Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

День Незалежності 2019

 - День Незалежності 2019 - День Незалежності 2019

23 серпня 2019 р. у закладі відбулося свято, присвячене Дню Прапора та 28-річниці незалежності України. Вихованці старших груп в святкових національних костюмах з піднесеним настроєм виконували українські пісні, кружляли у веселих таночках. В залі панувала святкова атмосфера.

Гошовська Л.С.,вихователь-методист ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих"

 

День безпеки

 - День безпеки  - День безпеки

Немає нічого у світі кращого за щасливих і здорових дітей. Окрім щоденної напруженої праці фахівці Управління ДСНС України в Чернівецькій області знаходять вільний час, щоб подарувати малечі щасливі миті - відчути себе справжнім рятувальником. Саме з такою цікавою місією вогнеборці групи пожежогасіння аварійно-рятувального загону спеціального призначення завітали сьогодні до нашого ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих".

Апостолюк Ю.В.,вихователь-методист

 
 

Свято Івана Купала

 - Свято Івана Купала - Свято Івана Купала

5 липня в нашому дошкільному закладі на майдані Радості було проведено свято Івана Купала. Діти "Оселі" весело гралися, водили хороводи, плели віночки з польових квітів. Це сприяло позитивному настрою і дітей і дорослих.

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист

 
 

У садочку влітку не нудьгують дітки!

 - У садочку влітку не нудьгують дітки! - У садочку влітку не нудьгують дітки!

А літечко у кольорах заграло...

В нім всі відтінки - просто дивина!

Красиві квіти скрізь намалювало,

Природа стільки щастя нам дарує!

Захоплюйся і радісно живи...

 

Апостолюк Ю.В.,вихователь-методист

 
 

Літньо-оздоровчий період в "Оселі талановитих"

 - Літньо-оздоровчий період в  - Літньо-оздоровчий період в

Літо-весела пора. Час відпочинку і розваг, відпочинку і веселощів. Але діяльність дошкільного закладу полягає не тільки в цьому. У літній період робота спрямовується на орієнтацію змістовного, різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього активного відпочинку, закріплення, уточнення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань, уявлень про навколишній світ і самих себе, збагачення досвіду застосування практичних вмінь і навичок у процесі різних видів дитячої діяльності, а саме: рухової, ігрової, пізнавальної, комунікативно-мовленнєвої, художньої, предметно-практичної тощо.

 
 

Сторінка 10 з 39

Шлях: Головна