Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Атестація педагогічних працівників

 - Атестація педагогічних працівників

В дошкільному закладі №33 центр розвитку дитини вже стало традицією проводити декаду «Я - атестуюся». В рамках декади «Я - атестуюся», яка проходить з 15.02. по 22.02.2019р., педагоги демонструють свою педагогічну майстерність з дітьми, діляться досвідом з іншими педагогами, показують результати роботи батькам, вчителям музичних та загальноосвітніх шкіл міста. Педагоги, які атестуються організовують різні форми роботи, а саме: консультація для молодих педагогів «використання інноваційних педтехнологій для розвитку логічного мислення» - вихователь Бурлака Л.В.; музичне заняття «Музика нас єднає» - музичний керівник Градовий Д.В.; заняття із музичної грамоти «Королівство Скрипкового ключа» - музичний керівник Нікітіна О.П.;

Гошовська Л.С., вихователь-методист

 

«Ми Вас пам’ятаємо!»

 - «Ми Вас пам’ятаємо!»  - «Ми Вас пам’ятаємо!»

 - «Ми Вас пам’ятаємо!»  - «Ми Вас пам’ятаємо!»

П’ять років тому на Майдані Незалежності полягла Небесна сотня за краще майбутнє України. Всеукраїнську акцію «Ангели пам’яті» підтримали і дошкільники, батьки ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих». Діти спільно з педагогами, батьками виготовили маленьких білих ангелів, які символізують тих, хто віддав своє життя за краще майбутнє. Вихованці розмістили цих ангелів на території закладу та в куточку пам’яті «Україна – це ми».

Гошовська Л.С., вихователь-методист

 
 

Свято Стрітення в "Оселі талановитих"

 - Свято Стрітення в  - Свято Стрітення в

15 лютого в нашому дошкільному закладі було проведено розвагу до свята Стрітення, де в яскравій, ігровій формі діти дізналися про це свято, народні звичаї, традиції, прикмети.

Бурлака Л.В., вихователь ДНЗ№33 ЦРД"Оселя талановитих"

 
 

Зимові олімпійські ігри "Зимоленд"

 - Зимові олімпійські ігри  - Зимові олімпійські ігри

 - Зимові олімпійські ігри  - Зимові олімпійські ігри

Не лише дорослі, але й діти полюбляють зимові види спорту та із задоволенням приймають участь у змаганнях.

Сьогодні, 29 січня, в нашому закладі відбулися зимові олімпійські ігри "Зимоленд, в яких прийняли участь всі вихованці. Діти з радістю змагалися в естафетах, конкурсах, каталися на санчатах та отримали море позитивних емоцій."

Ткачук М.П., фізінструктор ДНЗ№ 33 ЦРД "Оселя талановитих"

 
 

Добрий вечір тобі, пане господарю…

 - Добрий вечір тобі, пане господарю…

 - Добрий вечір тобі, пане господарю…

 

Січень – місяць багатий на свята. В повітрі чути подих різдвяної коляди та смак солодкої куті. Святкування Різдвяних свят є не тільки в наших домівках, але і в нашому закладі - в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих». Кульмінацією або підсумком святкування новорічних і різдвяних свят є музичне свято «І прийдуть три празники в гості», яке проходило 14 січня 2019 року. В ньому брали участь і працівники закладу і діти.

Особливо діти показували свої акторські і музичні здібності, вміння виразно і чітко читати вірші та емоційно віншувати всіх присутніх із святами, охоче гралися в народні ігри. І так тішить серце, що різдвяна колядка ніколи не затихне. Адже ці діти – діти нового покоління, яке, сподіваємось будуть пам’ятати традиції, звичаї та надбання нашого українського народу.

Директор ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих" М.В.Квасецька

 
 

Сторінка 10 з 34

Шлях: Головна