Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Сонце для всіх

 - Сонце для всіх - Сонце для всіх

21 березня – Всесвітній день людини з синдромом Дауна. В усьому світі проводяться різні акції. Одна із них - це «різнокольорові шкарпетки». Головний посил ідеї різнокольорових шкарпеток: «Ми всі різні, але маємо рівні права. І я поважаю права різних людей». Саме в цей день, 21 березня, кожен з нас може підтримати людей з синдромом Дауна, одягнувши різні шкарпетки або рукавички, прив’язати різнокольорові шкарпетки до сумки.

Вчителі- логопеди ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 

Акція милосердя "Допоможемо хворим дітям"-розпочалась!

 - Акція милосердя  - Акція милосердя

З 11.09.2019р. по 19.04.2019р. в закладі проводиться щорічна акція милосердя "Допоможемо хворим дітям". Метою акції є сприяння заохочення творчих пошуків всіх учасників освітнього процесу; формування світогляду дошкільника, його значущості для рідних, близьких, світу та для самого себе; виховання доброти, чуйності, милосердя, утвердження інституту сім'ї в суспільстві.

20.03.2019р. відбулася лялькова вистава "Муха Цокотуха", акторами якої були діти старшої садової групи "А" (вихователі Преутеску І.В., Ігошена Л.С., музичний керівник Градовий Д.В.).

Зібрані пожертвування будуть направлені 19.04.2019року хворим дітям, які знаходяться на лікуванні в кардіо-онко-гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні, а також іншим хворим дітям.

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист

 
 

Атестація педагогічних працівників 2019!

 - Атестація педагогічних працівників 2019! - Атестація педагогічних працівників 2019!
 
 

У ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» свято Весни

 -  У ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» свято Весни - У ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» свято Весни
 
 

Оформлення дошкільного навчального закладу з нагоди свята Весни

 - Оформлення дошкільного навчального закладу з нагоди свята Весни - Оформлення дошкільного навчального закладу з нагоди свята Весни
 
 

Сторінка 9 з 34

Шлях: Головна