Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49
Новини

З Новим 2022 роком!

Любі діти! Дорогі батьки! Шановні працівники дошкільного закладу №33 Центру розвитку дитини «Оселя талановитих»!

Проминув цілий рік. Наші вихованці подорослішали, стали розумнішими, спритнішими, уважнішими до себе і до Світу, здобули певний досвід, який їм пригодиться у житті.

Для нас дорослих рік був насичений різними подіями. Батьки, працівники закладу спільними зусиллями створювали для дітей Світ кращим, яскравішим.

Тож щиросердно вітаємо вас з прийдешніми святами! Хай Господь Бог винагородить нас усіма земними благами! Миру, добра, любові, поваги та уваги до себе та усього світу!

З повагою адміністрація

 

 

Тиждень безпеки

Тиждень безпеки в «Оселі талановитих» завершився інтерактивною ляльковою виставою «Небезпечний подарунок», за участю представників рятувальної служби області. Діти з радістю відображали почуте та побачене на малюнках, у грі, залучивши до цієї справи своїх батьків, що дало можливість організувати виставку «Пожежна безпека очима дітей».

вихователь-методист Стець-Максимюк Б.Ю

 


 
 

Щиро сердечно дякую меценатам!

 

Влітку я звернулася до громадськості "Шукаємо меценатів" для здійснення ремонту центрального коридору. І сьогодні я шлю доземний уклін людям доброї волі, які жертвували матеріали, кошти для виконання такого ошатного ремонту. Хай Господь Бог винагородить Вас за Вашу доброту, чуйність, милосердя за для наших дітей. Ми щиро дякуємо: нашому педагогічному колективу за зібрані кошти у процесі театралізованої діяльності ( загальна сума становить- 25930грн.); меценатам, які передали матеріальні цінності на загальну суму 50624 грн. Бурлака Я.В., Козак М.В., Жуйкова І.М., Бумзюк К.М., Вишняк С.Ю., Сандуляк М.В., Голубченко Д.М., Микитюк Г., Іванчак Н., Тирон І.М., Семенюк, Цуркан А.Д., Ставчанська, Микитюк Г., Лунга В.Ф., Кілару Б., Єреміца Я.П., Бєлова О.М., Князєва, Гакман, Лупанчук В.В., Прокопюк, Бойчук С.А., Андроник І., Попович С.В., Байдюк О.В., Погожа Т.Д., Дутчак Л.І., Голяк Я.В., Руснак Н.Б., Харитон Ю.В., Котик Я.В., Вакарчук М.С., Романел А.А., Кушнерюк Д.Д., Таріцану Т.С.; меценатам- батькам усіх груп дошкільного закладу. Їхнє пожертвування становить 33800грн.

Всього матеріальних цінностей та коштів було зібрано на загальну суму 110354 грн, що дало можливість здійснити такі роботи: капітальний ремонт центрального коридору, косметичний ремонт харчоблоку, музичного залу та методичного кабінету; придбати та встановити металопластикову конструкцію на харчоблоці, що дає можливість відмежувати його від центрального коридору на вимогу програми НАССР, провести ряд заходів, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), а також необхідну професійну літературу та ремонт комп’ютера.

 

З повагою, Марія Квасецька

 

 


 
 

Вітаємо !

 

 

9 листопада – День української писемності та мови «Найбільше і найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування» - зазначав  Панас Мирний.

У «Оселі талановитих» рідну мову шанують, тут вона звучить по особливому гордо та дзвінко. Закликаємо всіх любити й вивчати українську мову, спілкуватися і творити нею. Бо ж підтримуючи цей наш скарб, ми об’єднуємо і зміцнюємо Україну.

вихователь-методист Б.Ю. Стець-Максимюк

 

 
 

Семінар

 

 

Музика це ключ в ностальгічне минуле, мрійливе майбутнє та мінливе сьогодення.

Темою нашого семінару - практикуму стала її величність МУЗИКА.

«Музичне мистецтво як важливий етап формування соціальної компетенції дошкільника»

вихователь-методист Б.Ю. Стець-Максимюк

 

 
 

Сторінка 8 з 49

Шлях: Головна