Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49
Новини

У нас в гостях завідуючі дошкільними закладами міста

У нас в гостях завідуючі дошкільними закладами міста - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»У нас в гостях завідуючі дошкільними закладами міста - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

20 лютого 2015 року на базі нашого дошкільного закладу відбувся семінар завідуючих дошкільними закладами з проблеми «Організація роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в ДНЗ»

 

Засідання батьківського комітету

28.01.2015р. 0 17.00 в методичному кабінеті відбулося розширене засідання батьківського комітету. В заході прийняли участь члени батьківського комітету, батьки, завідуюча закладу, вчителі-логопеди, старша медична сестра. На засіданні розглянуто наступні питання: організація харчування дітей , стан захворюваності дітей та організація профілактичної роботи, результативність корекційно - розвивальної роботи в логопедичних групах, а також звіт батьківського комітету. Розмова відбулася жвава, конструктивна.

Голова б/к Томчук О.І.

 
 

Добрий вечір тобі, пане господарю…

 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Січень – місяць багатий на свята. В повітрі чути подих різдвяної коляди та смак солодкої куті. Святкування Різдвяних свят є не тільки в наших домівках, але і в нашому закладі - в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих». Вже стало традицією оформляти експозицію у виставковій залі до цих свят. Діти спільно із вихователями та керівником гуртка «Юний дизайнер» Крачило С.М. долучаються до виготовлення композиційних робіт. Малята з великим задоволенням відгукуються на таку творчу роботу, проявляють фантазію і свої уміння, показують свою любов та відношення до цих свят і звичайно очікують дива. Приємно спостерігати за гомоном та діяльністю в цей час в студії зображувальної діяльності. Складається враження, що наша «дитяча оселя» перетворюється на майстерню Діда Мороза та його помічників.

Кульмінацією або підсумком святкування новорічних і різдвяних свят є музичне свято «І прийдуть три празники в гості», яке проходило 14 січня 2015 року. Діти показували свої акторські і музичні здібності, вміння виразно і чітко читати вірші та емоційно віншувати всіх присутніх із святами, охоче гралися в народні ігри. І так тішить серце, що різдвяна колядка ніколи не затихне. Адже ці діти – діти нового покоління, яке, сподіваємось будуть пам’ятати традиції, звичаї та надбання нашого українського народу.

Гошовська Л.С., вихователь-методист,

 
 

Участь у Всеукраїнському мистецькому святі дитячої творчості «Я творю світ».

 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В Центрі культури «Вернісаж» відбулося відкриття Всеукраїнського мистецького свята дитячої творчості «Я творю світ».

Вихованці нашого дошкільного закладу спільно з маленькими чернівецькими художниками на полотнах продемонстрували своє бачення світу. Роботи Анни Ніберкаль «Дівчата -мрійниці», Олі Крачило «Світ у вишиванці», Поліни Чорної «Метелики, що забарвлюють світ» вражають своєю неповторністю, вмінням відтворити свої фантазії на папері.

Окрім того, на виставці відбувся майстер-клас для дітей від знаного художника Анатолія Фурлета. В цьому заході прийняли участь також наші вихованці.

Світлана Крачило, керівник гуртка зображувальної діяльності ДНЗ№33 ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Любі діти, дорогі батьки, шановні працівники дошкільного закладу!

Від щирого серця вітаю Вас з світлими Новорічно-Різдвяними святами, які уособлюють спогади про дитинство, родинне тепло та приносять у наші домівки затишок та благополуччя.

Хай Новий – 2015 рік подарує мир і спокій на рідній землі, принесе в кожну домівку здоров'я, любов та злагоду.

З повагою завідуюча ДНЗ№33 ЦРД «Оселя талановитих» Марія Квасецька

 
 

Сторінка 44 з 50

Шлях: Головна