Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Звіт завідуючої

29 травня 2012 року в дошкільному навчальному закладі №33 «Оселя талановитих» відбулися збори колективу закладу та батьків або осіб, які їх замінюють, де звітувала завідуюча Квасецька М.В. з питань статутної діяльності.

На зборах були присутні 148 учасників.

В заході прийняли участь:

Голова Чернівецької міської громадської організації «Оселя талановитих», заступник Чернівецького міського управління юстиції Кошкер Т.І., завідуюча фортепіанним відділом МШ №2 Скороглядова М.Л.

Збори високо оцінили професійно-педагогічну діяльність завідуючої, навчально-виховної методичної фінансово-господарської діяльності закладу.

Роботу завідуючої (таємним голосуванням) визнали відмінно.

В заході прийняли участь:

Голова Чернівецької міської громадської організації «Оселя талановитих», заступник Чернівецького міського управління юстиції Кошкер Т.І., завідуюча фортепіанним відділом МШ №2 Скороглядова М.Л.

 

Випускні ранки

Завершився 2011/2012 навчальний рік.

Вихованці старших садових груп А, Б, В на святі демонстрували свої вміння, навики, які здобули за час перебування в дошкільному навчальному закладі.

Вони танцюючи, легко ритмічно рухалися під музику, співами злагоджено в ансамблі вправлялися в акторських здібностях, читали вірші, забавлялися.

 

Фото-звіт буде опублікований згодом.

 
 

Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям»

 

В період з 15.03 по 15 .04 2012 року в нашому закладі проходила акція милосердя «Допоможемо хворим дітям» .  Метою було:формування  у дітей милосердного ставлення до хворих людей, в тому числі і їх однолітків, утвердження інституту сім’ї в суспільстві, розвитку творчих здібностей всіх учасників акції.

В заході прийняло участь більш 500 учасників. Це працівники закладу, вихованці та їх батьки, колишня старша медична сестра Івасюк О. В., яка в даний час проживає в Італії.

Було проведено виставку робіт «Я і моя сім’я»,тиждень театралізованої діяльності «Театр - дітям», а також в кожній групі було розміщено скриньки для пожертвувань.

Всього зібрано : 3045грн., 50євро, дитячий одяг, продукти харчування, іграшки,які були передані:

- батькам Ковалюк В.В., Шпетко С.О., дітей дошкільного віку, які лікуються в обласній дитячій лікарні;

- батькам вихованки закладу Горєвій Каті;

- працівниці ДНЗ Артамоновій Т.С.

- жителям міста, які виховують  дітей дошкільного віку :  ТруфенЯ.І., Козак Д.Я., Лєбєдєвій Н.

Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям» ДНЗ №33 «Оселя талановитих» Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям» ДНЗ №33 «Оселя талановитих»

 

 
 

Світ дитинства очима випускників

Випускники «Оселі талановитих» Тарас Кучерявий та Олександра Бордіян подарували закладу свої художні роботи. Днями відкрилася виставка «Світ дитинства очима випускників»

 
 

Спільно зустрічаємо весну

В батьківській кімнаті закладу відкрилася виставка робіт батьків та дітей «Спільно зустрічаємо весну»

 
 

Сторінка 38 з 39

Шлях: Головна