Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Діти за енергозбереження

Вихованка старшої садової групи "Б" Ніберкаль Анна посіла друге місце у міському конкурсі дитячого малюнка "Діти за енергозбереження".

 

Святкуємо разом

Осінь – чудова пора року. Дарує нам свої щедроти, а ще прекрасне свято, День народження нашого міста Чернівці. Мешканці міста чекають цього свята, готуються, а потім, у святкові дні виходять на вулиці, площі і демонструють свою любов до нього. Ось і цього року, незважаючи на складну ситуацію в країні, чернівчани підтримали заходи святкування. Приємно було спостерігати радість, радість надії на обличчях людей.

В нашому дошкільному закладі також вже є свої традиції віддавати шану нашому місту. Передувало цьому «День самоврядування». Батьки дітей, які відвідують установу із задоволенням згодилися продублювати роботу працівників закладу. Ірина Миколаївна Богуцька , мама Стасика, пробувши в ролі вихователя середньої садової групи «Б», поділилася своїми враженнями від побаченого, почутого: «Для нас, батьків, це є добра нагода відчути атмосферу зсередини, а ще побачити свою дитину в соціумі, її потреби, можливості та ту турботу, яку проявляють працівники». Оксана Юріївна Бунзяк, мама Діаночки, вже другий рік поспіль в День самоврядування виконує функції музичного керівника. Готуючись до робочого дня в дитячому закладі, вона підібрала нові, сучасні музичні твори для дітей старших садових груп. Це викликало неабиякий інтерес у дітей. Почуте, діти намагалися відтворити в таночках, а інші прагнули спільно з Оксаною Юріївною музикувати на дитячих інструментах.

Однією складовою святкування - є виставка квітів та поробок із природнього матеріалу « Соната рідному місту». Це особливе дійство. До нього готуються не тільки педагоги, кожна сім’я наших вихованців. Мені особливо було приємно чути бесіди наших вихованців на виставці. Ваня Шарневський каже Ірочці Галущак ”Це моя мама з татом робили, а я їм допомагав”, а вона йому: «І моя , і моя. Поглянь!» В цьому році вразило те, що саме батьки проявляли бажання, а їхній фантазії не було меж. Уявляю собі як їхнім дітям було приємно спостерігати за процесом виготовлення. Мама Святослава Квасецького Оксана поділилася своїми враженнями : «Коли дитині зрозуміло розкажеш, а щей покажеш, вона вже хоче включатися в процес.»

Дуже важливо, щоб діти бачили ту небайдужість батьків і бажання бути учасними. А ми вже точно знаємо, що діти бувають ініціаторами залучення батьків до участі у різноманітних заходах закладу.

Також за традицією минулих років у закладі була організована виставка дитячих малюнків « Мир у нашому місті ». Наші діти не є відсторонені від подій, які відбуваються в нашій державі. Маленькі рученята малювали те, що відчувають їхні маленькі серця. Це – дружна сім’я, усміхнене сонечко, барвисті квіти, веселка, мирні голубки і обов’язково державний прапор та жовто-блакитне вбрання. У дитячих малюнках проглядалася допомога батьків. Малечі допомагали підписувати малюнки, а іноді цілі тексти з побажаннями миру та свободи, вдячності захисникам Батьківщини. Всі ці роботи були відправлені нашим воїнам в зону АТО.

Ми, працівники закладу, вдячні всім батькам за розуміння, підтримку і співпрацю. Адже ми всі є чернівчани. Ми всі за наше, чудове місто Чернівці у великій та вільній Україні.

ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»,

вихователь-методист

Гічко С.В.

 
 

Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям»

В період з 25. 03.2013року по 25.04.2013 року проходила акція милосердя «Допоможе- мо хворим дітям». Організаторами цього заходу були: працівники закладу, батьківський комітет, Чернівецька міська громадська організація «Оселя талановитих». В ході акції відбувалися такі заходи :

 

 • виставка –продаж робіт «Я і моя сім,я»;
 • тиждень театралізованої діяльності;
 • щосереди відбувалися майстер-класи, де виготовлялися експонати для виставки;
 • в кожній групі були розміщені скриньки для пожертвувань.

 

В заході прийняло участь більше 700 людей , із них 150 дітей. На виставку було представлено більше 100 робіт. Під час цих заходів було виручено 5332 грн.20коп , 12 долорів одяг та продукти харчування.

Виручені кошти передані 26 квітня 2013 року хворим дітям: Миронюк Яні ,Скалко Маріану, Гуреу Сергію, Павлюк Ользі.

Зібраний одяг та продукти харчування передані дітям із малозабезпечених сімей, які виховуються в нашому закладі.

Акція милосердя "Допоможемо хворим дітям" Акція милосердя "Допоможемо хворим дітям" Акція милосердя "Допоможемо хворим дітям"

 

 
 

Відкриття виставки-продаж "Я і моя сім'я"

 

17 квітня 2013 року у виствковій залі дошкільного закладу відкрилася виставка-продаж робіт "Я і моя сім'я".

Виручені кошти будуть передані 26 квітня 2013 року хворим дітям.

виставка-продаж робіт "Я і моя сім'я"виставка-продаж робіт "Я і моя сім'я"

 

 
 

Увага акція

Дошкільний навчальний заклад №33 «Оселя талановитих», Чернівецька міська громадська організація «Оселя талановитих», батьківський комітет ДНЗ №33 «Оселя талановитих» оголошують щорічну акцію милосердя «Допоможемо хворим дітям»

Місце проведення - ДНЗ №33 «Оселя талановитих». Початок 25.03.2013р - завершення 25.04.2013р.

Заходи:

 

 • 1.Виставка-продаж робіт «Я і моя сім’я» 17.04.2013р. о 16:00 (виставкова зала)
 • 2.Тиждень театральної діяльності (08.04.2013р. по 12.04.2013р.)
 • 3.Скриньки для пожертвувань розміщені в кожній групі та виставковій залі.
 • 4. Робота творчої майстерні щосереди з 13:00- 15:00

 

Виручені кошти, реалізовані від продажу, будуть передані хворим та малозабезпеченим дітям.

Запрошуємо всіх до участі

Організаційний комітет контактний телефон 4-21-27, 0955705800

 
 

Сторінка 35 з 38

Шлях: Головна