Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Круглий стіл

Круглий стіл - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» Круглий стіл - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В нашому дошкільному закладі 27 листопада відбулося засідання круглого столу з питання «Право дитини на самореалізацію». В заході прийняли участь: батьки, діти яких виховуються в садочку та діти які не охоплені суспільним вихованням; педагоги закладу; студенти педагогічного коледжу та університету; начальник відділу Чернівецького міського управління юстиції Казимир Н.О.

Пропоную вашій увазі виступ голови батьківського комітету закладу Томчук О.І. Реальна участь батьків у формуванні правової культури дошкільнят.

Ввести дитину в складний світ людських взаємин першочергове завдання сім’ї та дошкільного закладу.

Розроблена Омахіль М.Г., вихователькою мого сина Матвія, система роботи з правового виховання з використання спадщини В.Сухомлинського є цікавою для нас батьків. Педагоги групи постійно залучають батьків до співпраці. На засіданнях «Школи батьківства» ми ,батьки, вчимося тих методів та прийомів роботи з дітьми не тільки з правового виховання, а й з інших видів дитячої діяльності.

Я, як голова батьківського комітету закладу маю можливість спостерігати не тільки за діяльністю свого сина, а й інших дітей, і стверджувально можу сказати, що всі працівники нашого закладу допомагають кожній дитині проявити свою індивідуальність, вчать толерантно спілкуватися один з одним, виховують вміння мати свою точку зору та з повагою ставитися до думок інших. Ці знання діти можуть використати і тепер, і в майбутньому. Так, наприклад, мій старший син Даник, вихованець нашого закладу, навчається в гімназії. Інколи приходить з навчання та розповідає, що нового відбулося. А одного разу розповів історію про те, що батько однієї дитини кричав на старшокласника та погрожував йому. «Правда, мамо, - сказав мені син,- батько порушив права старшокласника на захист від фізичного та психологічного насилля» . І я точно знаю, що всі оці знання про права та обов’язки дітей він отримав саме в нашому закладі.

Гошовська Л.С., вихователь-методист ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 

Право дитини на самореалізацію

Готуючись до круглого столу «Право дитини на самореалізацію», в групах закладу проходять різні методичні заходи. Мені, як молодому вихователю, дуже сподобалася година педагогічної майстерності, яку проводила 20 листопада 2014 року в середній садовій групі «А» вихователь Преутеску І.В. Тема заняття «Дитина щаслива в любові» відповідала настрою дітей, їх поведінці, стосунках . Діти впевнені в своїх діях, висловлюваннях. Саме такі заняття формують правову культуру малят.

Чорней С.Т., вихователь ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 Право дитини на самореалізацію Право дитини на самореалізацію

 
 

У нас в гостях музичні керівники області

 

13 листопада 2014 року наш дошкільний заклад відвідали музичні керівники області, які в даний час проходять курси підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Департаменту освіти і науки, Чернівецької обласної державної адміністрації. Вихованці старшої садової групи «А» спільно з музичним керівником Гончар М.В. подорожували до країни Музики, знайомлячись з творчістю П.І.Чайковського, відтворюючи музику в малюнках та на дитячих музичних інструментах. Курсанти мали можливість спостерігати за роботою гуртка сольфеджіо.

Гошовська Л.С., вихователь-методист ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

У нас в гостях музичні керівники областіУ нас в гостях музичні керівники області

 
 

Спільно святкуємо річницю Буковинського віче

Спільно святкуємо річницю Буковинського віче

Третього листопада 2014 року в музичній залі дошкільного закладу відбулася розвага,присвячена річниці Буковинського віче. На свято були запрошенні діти та їх батьки , а також діти мікрорайону, працівники закладу. Всі були вдягнені в український одяг. В ошатній залі вихованці уважно слухали розповідь виховательки Червінко Ю.І. про історію Буковини, читали вірші , співали пісні про рідний край, танцювали, а також дорослі і малі демонстрували буковинський одяг ХХ століття. По очах дітей та дорослих можна було прочитати, що історія рідного народу, Буковини невмируща.

Ю.Апостолюк, практичний психолог

 
 

День відкритих дверей

В ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» 23.10.2014р. відбувся День відкритих дверей. В програму Дня відкритих дверей входили такі заходи:

• Година педагогічної майстерності «Вчіться природу любити, кожній комашці радіти» - вихователі і діти середньої групи «Б», 9.30, музичний зал.

• Розвага «День іменинника», діти молодшої групи «А», муз керівник Гончар М.В., 16.00, музичний зал.

• Фізкультурні заняття:

- 9.00 – старша група «В»;

- 9.30 – молодша група «В»;

- 10.30 – середня група «В»;

- 11.00 – старша група «Б».

• Майстер-клас «Роль вихователя під час заняття з фізичного виховання», фізінструктор Проскурняк М.П., 13.30, спортивний зал.

В цей день були запрошені батьки, студенти університету та педагогічного коледжу, педагоги тощо. Учасники отримали багато відповідей на запитання. Так, наприклад Томчук Ольга, мати вихованця старшої групи «В», відмітила необхідність організації та проведення таких заходів: «Я задоволена побаченим, здобула багато навиків щодо розвитку дитини, її фізичних здібностях». Молодий педагог Антимичук Галина Іванівна відзначила: «Заняття Лесанюк В.В. було дуже цікавим, емоційним, насиченим різними видами діяльності. Найбільше мене зацікавило вміння організовувати дитячий колектив та майстерність педагога бачити та працювати одночасно з усіма дітьми та кожною дитиною окремо». Токарюк Надія, студентка ЧНУ висловлює подяку і вважає: «Я дуже вдячна за отриманий досвід. Я пройнялася педагогічним духом, фізінструктора Проскурняк М.П.»

 
 

Сторінка 35 з 39

Шлях: Головна