Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

У нас в гостях науковці

У нас в гостях науковці - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»У нас в гостях науковці - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

1 грудня в рамках міжвузівської угоди кафедрою педагогіки та психології дошкільної освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з викладачами факультету навчання і виховання Сучавського університету імені Штефана чел Маре проведено науково-методичний семінар з проблем підготовки фахівців дошкільної освіти на базі ДНЗ № 33 ЦРД «Оселя талановитих». У семінарі взяли участь викладачі та студенти обох сторін, а також педагогічний колектив дошкільного закладу: викладачі Отілія Кліпа, Надія-Лавра Сарденчук, Габріель Крамарюк, Аурора Адіна Коломейські, Маріус Маріч, Дойна-Марія Скіпор, Марія Олійник, Марія Комісарик, Ярина Квасецька, Христина Микитейчук; завідуюча – Марія Квасецька, вихователь- методист Гошовська Л.С., практичний психолог закладу Апостолюк Ю.В., вихователі : Омахіль М.Г. , Лесанюк В.А.;студенти - Дана Гліз, Адріан Кужба,.

М.В.Квасецька,завідуюча.

 

Круглий стіл

Круглий стіл - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» Круглий стіл - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В нашому дошкільному закладі 27 листопада відбулося засідання круглого столу з питання «Право дитини на самореалізацію». В заході прийняли участь: батьки, діти яких виховуються в садочку та діти які не охоплені суспільним вихованням; педагоги закладу; студенти педагогічного коледжу та університету; начальник відділу Чернівецького міського управління юстиції Казимир Н.О.

Пропоную вашій увазі виступ голови батьківського комітету закладу Томчук О.І. Реальна участь батьків у формуванні правової культури дошкільнят.

Ввести дитину в складний світ людських взаємин першочергове завдання сім’ї та дошкільного закладу.

Розроблена Омахіль М.Г., вихователькою мого сина Матвія, система роботи з правового виховання з використання спадщини В.Сухомлинського є цікавою для нас батьків. Педагоги групи постійно залучають батьків до співпраці. На засіданнях «Школи батьківства» ми ,батьки, вчимося тих методів та прийомів роботи з дітьми не тільки з правового виховання, а й з інших видів дитячої діяльності.

Я, як голова батьківського комітету закладу маю можливість спостерігати не тільки за діяльністю свого сина, а й інших дітей, і стверджувально можу сказати, що всі працівники нашого закладу допомагають кожній дитині проявити свою індивідуальність, вчать толерантно спілкуватися один з одним, виховують вміння мати свою точку зору та з повагою ставитися до думок інших. Ці знання діти можуть використати і тепер, і в майбутньому. Так, наприклад, мій старший син Даник, вихованець нашого закладу, навчається в гімназії. Інколи приходить з навчання та розповідає, що нового відбулося. А одного разу розповів історію про те, що батько однієї дитини кричав на старшокласника та погрожував йому. «Правда, мамо, - сказав мені син,- батько порушив права старшокласника на захист від фізичного та психологічного насилля» . І я точно знаю, що всі оці знання про права та обов’язки дітей він отримав саме в нашому закладі.

Гошовська Л.С., вихователь-методист ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Право дитини на самореалізацію

Готуючись до круглого столу «Право дитини на самореалізацію», в групах закладу проходять різні методичні заходи. Мені, як молодому вихователю, дуже сподобалася година педагогічної майстерності, яку проводила 20 листопада 2014 року в середній садовій групі «А» вихователь Преутеску І.В. Тема заняття «Дитина щаслива в любові» відповідала настрою дітей, їх поведінці, стосунках . Діти впевнені в своїх діях, висловлюваннях. Саме такі заняття формують правову культуру малят.

Чорней С.Т., вихователь ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 Право дитини на самореалізацію Право дитини на самореалізацію

 
 

У нас в гостях музичні керівники області

 

13 листопада 2014 року наш дошкільний заклад відвідали музичні керівники області, які в даний час проходять курси підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Департаменту освіти і науки, Чернівецької обласної державної адміністрації. Вихованці старшої садової групи «А» спільно з музичним керівником Гончар М.В. подорожували до країни Музики, знайомлячись з творчістю П.І.Чайковського, відтворюючи музику в малюнках та на дитячих музичних інструментах. Курсанти мали можливість спостерігати за роботою гуртка сольфеджіо.

Гошовська Л.С., вихователь-методист ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

У нас в гостях музичні керівники областіУ нас в гостях музичні керівники області

 
 

Спільно святкуємо річницю Буковинського віче

Спільно святкуємо річницю Буковинського віче

Третього листопада 2014 року в музичній залі дошкільного закладу відбулася розвага,присвячена річниці Буковинського віче. На свято були запрошенні діти та їх батьки , а також діти мікрорайону, працівники закладу. Всі були вдягнені в український одяг. В ошатній залі вихованці уважно слухали розповідь виховательки Червінко Ю.І. про історію Буковини, читали вірші , співали пісні про рідний край, танцювали, а також дорослі і малі демонстрували буковинський одяг ХХ століття. По очах дітей та дорослих можна було прочитати, що історія рідного народу, Буковини невмируща.

Ю.Апостолюк, практичний психолог

 
 

Сторінка 34 з 38

Шлях: Головна