Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Право дитини на самореалізацію

Готуючись до круглого столу «Право дитини на самореалізацію», в групах закладу проходять різні методичні заходи. Мені, як молодому вихователю, дуже сподобалася година педагогічної майстерності, яку проводила 20 листопада 2014 року в середній садовій групі «А» вихователь Преутеску І.В. Тема заняття «Дитина щаслива в любові» відповідала настрою дітей, їх поведінці, стосунках . Діти впевнені в своїх діях, висловлюваннях. Саме такі заняття формують правову культуру малят.

Чорней С.Т., вихователь ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 Право дитини на самореалізацію Право дитини на самореалізацію

 

У нас в гостях музичні керівники області

 

13 листопада 2014 року наш дошкільний заклад відвідали музичні керівники області, які в даний час проходять курси підвищення кваліфікації при Інституті післядипломної педагогічної освіти Департаменту освіти і науки, Чернівецької обласної державної адміністрації. Вихованці старшої садової групи «А» спільно з музичним керівником Гончар М.В. подорожували до країни Музики, знайомлячись з творчістю П.І.Чайковського, відтворюючи музику в малюнках та на дитячих музичних інструментах. Курсанти мали можливість спостерігати за роботою гуртка сольфеджіо.

Гошовська Л.С., вихователь-методист ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

У нас в гостях музичні керівники областіУ нас в гостях музичні керівники області

 
 

Спільно святкуємо річницю Буковинського віче

Спільно святкуємо річницю Буковинського віче

Третього листопада 2014 року в музичній залі дошкільного закладу відбулася розвага,присвячена річниці Буковинського віче. На свято були запрошенні діти та їх батьки , а також діти мікрорайону, працівники закладу. Всі були вдягнені в український одяг. В ошатній залі вихованці уважно слухали розповідь виховательки Червінко Ю.І. про історію Буковини, читали вірші , співали пісні про рідний край, танцювали, а також дорослі і малі демонстрували буковинський одяг ХХ століття. По очах дітей та дорослих можна було прочитати, що історія рідного народу, Буковини невмируща.

Ю.Апостолюк, практичний психолог

 
 

День відкритих дверей

В ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» 23.10.2014р. відбувся День відкритих дверей. В програму Дня відкритих дверей входили такі заходи:

• Година педагогічної майстерності «Вчіться природу любити, кожній комашці радіти» - вихователі і діти середньої групи «Б», 9.30, музичний зал.

• Розвага «День іменинника», діти молодшої групи «А», муз керівник Гончар М.В., 16.00, музичний зал.

• Фізкультурні заняття:

- 9.00 – старша група «В»;

- 9.30 – молодша група «В»;

- 10.30 – середня група «В»;

- 11.00 – старша група «Б».

• Майстер-клас «Роль вихователя під час заняття з фізичного виховання», фізінструктор Проскурняк М.П., 13.30, спортивний зал.

В цей день були запрошені батьки, студенти університету та педагогічного коледжу, педагоги тощо. Учасники отримали багато відповідей на запитання. Так, наприклад Томчук Ольга, мати вихованця старшої групи «В», відмітила необхідність організації та проведення таких заходів: «Я задоволена побаченим, здобула багато навиків щодо розвитку дитини, її фізичних здібностях». Молодий педагог Антимичук Галина Іванівна відзначила: «Заняття Лесанюк В.В. було дуже цікавим, емоційним, насиченим різними видами діяльності. Найбільше мене зацікавило вміння організовувати дитячий колектив та майстерність педагога бачити та працювати одночасно з усіма дітьми та кожною дитиною окремо». Токарюк Надія, студентка ЧНУ висловлює подяку і вважає: «Я дуже вдячна за отриманий досвід. Я пройнялася педагогічним духом, фізінструктора Проскурняк М.П.»

 
 

Осінь прийшла - це пора золота

В період з 14 по 16 жовтня 2014 року в нашому закладі проводилося свято Осені. Розваги та свята, присвячені цій золотій порі року, завжди пишні й радісні для малят. В святково прикрашеній залі діти декламують вірші, співають, танцюють, а також ярмаркують, Це дійство є надзвичайно казковим, бо відтворює багатство й красу цієї оспіваної народом пори. Про це свідчать наші світлини.

Осінь прийшла - це пора золотаОсінь прийшла - це пора золота

 
 

Сторінка 33 з 37

Шлях: Головна