Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Добрий вечір тобі, пане господарю…

 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Січень – місяць багатий на свята. В повітрі чути подих різдвяної коляди та смак солодкої куті. Святкування Різдвяних свят є не тільки в наших домівках, але і в нашому закладі - в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих». Вже стало традицією оформляти експозицію у виставковій залі до цих свят. Діти спільно із вихователями та керівником гуртка «Юний дизайнер» Крачило С.М. долучаються до виготовлення композиційних робіт. Малята з великим задоволенням відгукуються на таку творчу роботу, проявляють фантазію і свої уміння, показують свою любов та відношення до цих свят і звичайно очікують дива. Приємно спостерігати за гомоном та діяльністю в цей час в студії зображувальної діяльності. Складається враження, що наша «дитяча оселя» перетворюється на майстерню Діда Мороза та його помічників.

Кульмінацією або підсумком святкування новорічних і різдвяних свят є музичне свято «І прийдуть три празники в гості», яке проходило 14 січня 2015 року. Діти показували свої акторські і музичні здібності, вміння виразно і чітко читати вірші та емоційно віншувати всіх присутніх із святами, охоче гралися в народні ігри. І так тішить серце, що різдвяна колядка ніколи не затихне. Адже ці діти – діти нового покоління, яке, сподіваємось будуть пам’ятати традиції, звичаї та надбання нашого українського народу.

Гошовська Л.С., вихователь-методист,

 

Участь у Всеукраїнському мистецькому святі дитячої творчості «Я творю світ».

 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В Центрі культури «Вернісаж» відбулося відкриття Всеукраїнського мистецького свята дитячої творчості «Я творю світ».

Вихованці нашого дошкільного закладу спільно з маленькими чернівецькими художниками на полотнах продемонстрували своє бачення світу. Роботи Анни Ніберкаль «Дівчата -мрійниці», Олі Крачило «Світ у вишиванці», Поліни Чорної «Метелики, що забарвлюють світ» вражають своєю неповторністю, вмінням відтворити свої фантазії на папері.

Окрім того, на виставці відбувся майстер-клас для дітей від знаного художника Анатолія Фурлета. В цьому заході прийняли участь також наші вихованці.

Світлана Крачило, керівник гуртка зображувальної діяльності ДНЗ№33 ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Любі діти, дорогі батьки, шановні працівники дошкільного закладу!

Від щирого серця вітаю Вас з світлими Новорічно-Різдвяними святами, які уособлюють спогади про дитинство, родинне тепло та приносять у наші домівки затишок та благополуччя.

Хай Новий – 2015 рік подарує мир і спокій на рідній землі, принесе в кожну домівку здоров'я, любов та злагоду.

З повагою завідуюча ДНЗ№33 ЦРД «Оселя талановитих» Марія Квасецька

 
 

Школа батьківства

Школа батьківства - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Школа батьківства - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

12.12.2014 р. в музичній залі закладу відбулося засідання «Школи батьківства» на тему « Формування екологічної компетенції дошкільників засобами художнього слова». На засідання були запрошенні батьки та діти всіх садових груп. Батькам імпонують такі засідання, адже вони не тільки виконують завдання практичного психолога чи вихователя, але й вчаться працювати в команді дитина-батьки. Отримують досвід відтворювати зміст оповідань , казок, віршів ( в даному випадку оповідання В.О.Сухомлинського) через малювання, аплікацію чи драматизацію .

Омахіль М.Г., вихователь ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Свято сильних, сміливих, відважних

Свято сильних, сміливих, відважних - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Свято сильних, сміливих, відважних - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

5 грудня 2014р. в закладі відбулася розвага, присвячена Збройним Силам України. Свято розпочинали із молитви «Боже великий, єдиний». У розвазі взяли участь всі діти садових груп. Хлопчики були активними учасниками, які змагалися у трьох командах, а саме: «Прикордонники», «Моряки» та «Десантники». В одязі дітей були елементи, які символізували роди військ нашої держави. Дівчата активно підтримували хлопців. Вони читали вірші, співали патріотичні пісні, виконували українські таночки, прославляючи нашу Україну, її славне військо . Кожне дійство закінчувалось урочистими вигуками тричі: «Слава Україні!», «Героям слава!» та церемонією вручення хлопцям вітальних листівок зі святом. Настрій у дітей був піднесений, позитивно емоційний. А у нас глядачів – хвилюючий. Адже дуже хочеться, щоб в Україні запанував спокій і процвітання, а діти не знали страшного слова «війна» .

Гошовська Л.С., вихователь -методист

 
 

Сторінка 33 з 38

Шлях: Головна