Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Любі діти, дорогі батьки, шановні працівники дошкільного закладу!

Від щирого серця вітаю Вас з світлими Новорічно-Різдвяними святами, які уособлюють спогади про дитинство, родинне тепло та приносять у наші домівки затишок та благополуччя.

Хай Новий – 2015 рік подарує мир і спокій на рідній землі, принесе в кожну домівку здоров'я, любов та злагоду.

З повагою завідуюча ДНЗ№33 ЦРД «Оселя талановитих» Марія Квасецька

 

Школа батьківства

Школа батьківства - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Школа батьківства - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

12.12.2014 р. в музичній залі закладу відбулося засідання «Школи батьківства» на тему « Формування екологічної компетенції дошкільників засобами художнього слова». На засідання були запрошенні батьки та діти всіх садових груп. Батькам імпонують такі засідання, адже вони не тільки виконують завдання практичного психолога чи вихователя, але й вчаться працювати в команді дитина-батьки. Отримують досвід відтворювати зміст оповідань , казок, віршів ( в даному випадку оповідання В.О.Сухомлинського) через малювання, аплікацію чи драматизацію .

Омахіль М.Г., вихователь ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Свято сильних, сміливих, відважних

Свято сильних, сміливих, відважних - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Свято сильних, сміливих, відважних - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

5 грудня 2014р. в закладі відбулася розвага, присвячена Збройним Силам України. Свято розпочинали із молитви «Боже великий, єдиний». У розвазі взяли участь всі діти садових груп. Хлопчики були активними учасниками, які змагалися у трьох командах, а саме: «Прикордонники», «Моряки» та «Десантники». В одязі дітей були елементи, які символізували роди військ нашої держави. Дівчата активно підтримували хлопців. Вони читали вірші, співали патріотичні пісні, виконували українські таночки, прославляючи нашу Україну, її славне військо . Кожне дійство закінчувалось урочистими вигуками тричі: «Слава Україні!», «Героям слава!» та церемонією вручення хлопцям вітальних листівок зі святом. Настрій у дітей був піднесений, позитивно емоційний. А у нас глядачів – хвилюючий. Адже дуже хочеться, щоб в Україні запанував спокій і процвітання, а діти не знали страшного слова «війна» .

Гошовська Л.С., вихователь -методист

 
 

У нас в гостях науковці

У нас в гостях науковці - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»У нас в гостях науковці - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

1 грудня в рамках міжвузівської угоди кафедрою педагогіки та психології дошкільної освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з викладачами факультету навчання і виховання Сучавського університету імені Штефана чел Маре проведено науково-методичний семінар з проблем підготовки фахівців дошкільної освіти на базі ДНЗ № 33 ЦРД «Оселя талановитих». У семінарі взяли участь викладачі та студенти обох сторін, а також педагогічний колектив дошкільного закладу: викладачі Отілія Кліпа, Надія-Лавра Сарденчук, Габріель Крамарюк, Аурора Адіна Коломейські, Маріус Маріч, Дойна-Марія Скіпор, Марія Олійник, Марія Комісарик, Ярина Квасецька, Христина Микитейчук; завідуюча – Марія Квасецька, вихователь- методист Гошовська Л.С., практичний психолог закладу Апостолюк Ю.В., вихователі : Омахіль М.Г. , Лесанюк В.А.;студенти - Дана Гліз, Адріан Кужба,.

М.В.Квасецька,завідуюча.

 
 

Круглий стіл

Круглий стіл - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» Круглий стіл - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В нашому дошкільному закладі 27 листопада відбулося засідання круглого столу з питання «Право дитини на самореалізацію». В заході прийняли участь: батьки, діти яких виховуються в садочку та діти які не охоплені суспільним вихованням; педагоги закладу; студенти педагогічного коледжу та університету; начальник відділу Чернівецького міського управління юстиції Казимир Н.О.

Пропоную вашій увазі виступ голови батьківського комітету закладу Томчук О.І. Реальна участь батьків у формуванні правової культури дошкільнят.

Ввести дитину в складний світ людських взаємин першочергове завдання сім’ї та дошкільного закладу.

Розроблена Омахіль М.Г., вихователькою мого сина Матвія, система роботи з правового виховання з використання спадщини В.Сухомлинського є цікавою для нас батьків. Педагоги групи постійно залучають батьків до співпраці. На засіданнях «Школи батьківства» ми ,батьки, вчимося тих методів та прийомів роботи з дітьми не тільки з правового виховання, а й з інших видів дитячої діяльності.

Я, як голова батьківського комітету закладу маю можливість спостерігати не тільки за діяльністю свого сина, а й інших дітей, і стверджувально можу сказати, що всі працівники нашого закладу допомагають кожній дитині проявити свою індивідуальність, вчать толерантно спілкуватися один з одним, виховують вміння мати свою точку зору та з повагою ставитися до думок інших. Ці знання діти можуть використати і тепер, і в майбутньому. Так, наприклад, мій старший син Даник, вихованець нашого закладу, навчається в гімназії. Інколи приходить з навчання та розповідає, що нового відбулося. А одного разу розповів історію про те, що батько однієї дитини кричав на старшокласника та погрожував йому. «Правда, мамо, - сказав мені син,- батько порушив права старшокласника на захист від фізичного та психологічного насилля» . І я точно знаю, що всі оці знання про права та обов’язки дітей він отримав саме в нашому закладі.

Гошовська Л.С., вихователь-методист ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Сторінка 32 з 37

Шлях: Головна