Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Зі святом весни і святом жінки

Зі святом весни і святом жінки - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Зі святом весни і святом жінки - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Весна щороку приносить нам День Жінок, нагадуючи: «Ти – жінка - втілення краси й тепла, як сама господарка року, ти – символ доброти і родючості, ти як і Весна, здатна відроджувати, оновлювати, зцілювати, бо ти - життєдайна…» Нехай же звучить у душі кожної з вас, Вельмишановні Пані, цей голос Весни й окрилює, підносить на нову висоту, допомагаючи виконувати головну місію жінки - творити добро на землі.

З повагою Марія Квасецька, завідуюча ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 

Діти за енергозбереження

Діти за енергозбереження - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Діти за енергозбереження - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Метою залучення учнівської молоді до практичної діяльності в галузі енергоефективності та раціонального використання енергоресурсів, популяризації ефективного використання та збереження енергії, формуровання суспільної думки на підтримки розвитку енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності, а також виявлення обдарованих дітей, створення умов для їх подальшої творчості управління освіти Чернівецької міської ради провело в жовтні 2015 року міський конкурсу дитячого малюнка «Діти за енергозбереження». В конкурсі прийняло участь троє вихованців нашого закладу: Мікіцел Олександр, Квасецький Святослав, Соколюк Єва.

Ю.В.Апостолюк , вихователь-методист

 
 

Тобі, моє місто, присвячую

Тобі, моє місто, присвячую - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Тобі, моє місто, присвячую - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Під таким гаслом в нашій «Оселі» проходила виставка робіт дітей та батьків «Осіння композиція». Композиція молодшої садової групи «Б» «Тут нас знайшли і в молодшу групу привели» була надзвичайно креативна.

Ю.В. Апостолюк, вихователь-методист.

 
 

День самоврядування

День самоврядування 2015 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»День самоврядування 2015 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

5 вересня у нашому дошкільному закладі проходив День самоврядування. Батьки наших вихованців були у ролі вихователів, завідуючої, медиків. В обід, коли діти відпочивали, всі учасники цього дійства обмінювалися думками. Мама із старшої садової групи "Б" Штирбу І.Г. висловила побажання: - дні самоврядування проводити частіше і на роль вихователя- дублера запрошувати невдоволених батьків, хай вони побачать всю "кухню" з середини.

Л.С.Гошовська, вихователь- методист

 
 

Україна- це ми

Україна- це ми - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Україна- це ми - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В закладі 21 серпня відбулося свято «Україна- це ми», присвячене Дню Незалежності України. Маленькі осельчани в піснях, віршах прославляли миролюбивий, волелюбивий український народ.

В.А. Лесанюк, вихователь ДНЗ.

 
 

Сторінка 31 з 39

Шлях: Головна