Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Свято вишиванки

Свято вишиванки - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Свято вишиванки - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

21 травня 2015 року дошкільники ДНЗ№33 ЦРД «Оселя талановитих» святкували Свято вишиванки. Дійство проходило на території закладу. Вихованці мали можливість прочитати вірші, виконати пісні про вишиванку як український оберіг, а маленькі художники відтворювали вишиванки на папері.

Ю. Апостолюк, практичний психолог.

 

Фестиваль знань-2015

Фестиваль знань 2015 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Фестиваль знань 2015 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

18 травня 2015 року в дошкільному закладі стартував фестиваль знань «Оселя -2015», який буде продовжуватися до 29 травня 2015 року. В програмі цього дійства малі олімпійські ігри, заняття, консультації, музична казкотерапія (для батьків та їх дітей) тощо.

Апостолюк Ю.В.,практичний психолог.

 
 

День пам’яті та примирення

День пам’яті та примирення - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»День пам’яті та примирення - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Вперше 8 травня 2015р. в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» відбулися заходи, де вшановувалися герої Другої світової війни - День пам’яті та примирення, гаслом якого було «1939-1945. Пам’ятаємо, пишаємося, переможемо». Творча група виготовила для всіх дітей та працівників закладу символічні квіти – червоні маки. В методичному кабінеті розміщений стенд з інформацією про цей день та відповідною методичною літературою, якою можуть скористатися педагоги для роботи з дітьми. В кожній групі вихователі проводили різноманітні тематичні бесіди, перегляд картин та слайдів. Під час занять діти зробили паралель між жахливою війною ХХ століття та сьогоднішніми подіями на сході України. Їх наштовхнув на такі висновки прапор нашої держави, який був переданий бійцями із зони АТО нашим дітям. Малята з задоволенням малювали листівки для наших сьогоднішніх героїв, які перебувають у зоні АТО.

Гошовська Л.С., вихователь – методист ДНЗ№33ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Акція милосердя 2015 «Допоможемо хворим дітям»

Акція милосердя 2015 «Допоможемо хворим дітям» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Акція милосердя 2015 «Допоможемо хворим дітям» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В період з 02 березня по 03 квітня 2015 року в дошкільному закладі проходила акція милосердя «Допоможемо хворим дітям». В ході акції відбувалися такі заходи:

- виставка – продаж робіт «Я і моя сім’я» ;

- театралізована діяльність студентів ІІ курсу факультету педагогіки психології та соціальної роботи ЧНУ ім.. Ю.Федьковича;

- щосереди відбувалися майстер-класи, де виготовлялися експонати для виставки ;

- збір речей тощо.

В заході прийняли участь більше 700 людей, із них 150 дітей.

Виручені кошти були передані 7 квітня 2015 року хворим дітям, які знаходилися на лікуванні в обласній дитячій лікарні. А саме:

-Луцишин Андрій Дмитрович , 2010 р. н.,- 2185 грн.

-Кривий Єдуард Олександрович, 2014 р.н.-2185 грн.

-Кибич Юлія Павлівна,2001 р.н.-2190 грн.

Зібраний одяг передали дітям із малозабезпечених сімей, які виховуються в нашому закладі.

Ю.В.Апостолюк, практичний психолог ДНЗ№33 ЦРД»Оселя талановитих»

 
 

Спільно із сім’єю

Спільно із сім’єю - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

23 березня 2015 року відбулося засідання круглого столу «Співпраця сім’ї та дошкільного закладу по формуванню життєвої компетентності дошкільників». В заході прийняли участь педагоги, медики, практичний психолог, батьки. Пропоную виступ Баштан Лілія Василівна, члена батьківського комітету старшої садової групи «А» Родина і дошкільний навчальний заклад – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом. Плідною робота може бути тільки за умови тісної співпраці всіх служб дошкільного навчального закладу, де визначено важливу роль кожного з фахівців, яку ми бачимо в ДЗН №33. Дитячий садок має бути такий, як наш, відкритий заклад, де батьки не тільки спостерігають за освітнім процесом, а й беруть активну участь у його житті; здійснюють вплив на розвиток педагогічної культури батьків. Робота вашого садочка з батьками є організована, проводиться багато різноманітних проектів, які сприяють узагальненню позитивного досвіду сімейного виховання та пропаганди здорового способу життя й виховання щасливої дитини. Реалізація проектів є показниками системи взаємодії педагогічного колективу з батьками на всіх етапах її розвитку. Саме в нашому садочку, на високому рівні відбувається взаємодія між родинами та педагогами. За що висловлюємо велику вдячність всім працівникам закладу.

 
 

Сторінка 31 з 38

Шлях: Головна