Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Акція милосердя - продовжується!

 - Акція милосердя - продовжується! - Акція милосердя - продовжується!

В нашому садочку щорічно проходить акція милосердя "Допоможемо хворим дітям". Діти, батьки, працівники нашої групи активно включились в цю акцію, підготувавши виставу для дітей інших груп. Таким чином заробили кошти, щоб допомогти хворим дітям. Вони з ентузіазмом готувалися до прем'єри вистави "Лісові пригоди", а саме з музичним керівником Нікітіною О.П. виготовили афішу та квитки з Маркович А.М. Також вивчали зі мною слова героїв казки та підібрали елементи костюмів, атрибутів до вистави. Прем'єра вистави відбулася 28.03.2019р. Вона була цікава та повчальна, адже глядачі не тільки насолоджувались виставою,а й брали участь в іграх і танцях.

Лесанюк В.А., вихователь дошкільного закладу

 

Майстер-клас "Декорування писанки"

 - Майстер-клас  - Майстер-клас

Акція милосердя "Допоможемо хворим дітям"- триває. 27.03.2019р в ізостудії керівник гуртка зображувальної діяльності Романюк І.І. провела майстер-клас "Декорування писанки" для педагогів та батьків закладу.

Рижук К.Г., вихователь дошкільного закладу

 
 

В рамках акції милосердя «Допоможемо хворим дітям».

 - В рамках акції милосердя «Допоможемо хворим дітям». - В рамках акції милосердя «Допоможемо хворим дітям».

20.03.2019р. в закладі пройшов майстер-клас із виготовлення кондитерських виробів із солоного тіста. Проводив майстер-клас досвідчений педагог Плаксій Любов Василівна. Молоді педагоги поруч із досвідченими мали можливість виготовити власними руками виріб із солоного тіста. Всі тістечка, круасани, булочки, вареники, завиванці, рогалики, батони, макаруни та інші потраплять на виставку-продаж, виручені кошти з яких підуть на лікування хворим дітям.

Гошовська Л.С., вихователь-методист

 
 

Сонце для всіх

 - Сонце для всіх - Сонце для всіх

21 березня – Всесвітній день людини з синдромом Дауна. В усьому світі проводяться різні акції. Одна із них - це «різнокольорові шкарпетки». Головний посил ідеї різнокольорових шкарпеток: «Ми всі різні, але маємо рівні права. І я поважаю права різних людей». Саме в цей день, 21 березня, кожен з нас може підтримати людей з синдромом Дауна, одягнувши різні шкарпетки або рукавички, прив’язати різнокольорові шкарпетки до сумки.

Вчителі- логопеди ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Акція милосердя "Допоможемо хворим дітям"-розпочалась!

 - Акція милосердя  - Акція милосердя

З 11.09.2019р. по 19.04.2019р. в закладі проводиться щорічна акція милосердя "Допоможемо хворим дітям". Метою акції є сприяння заохочення творчих пошуків всіх учасників освітнього процесу; формування світогляду дошкільника, його значущості для рідних, близьких, світу та для самого себе; виховання доброти, чуйності, милосердя, утвердження інституту сім'ї в суспільстві.

20.03.2019р. відбулася лялькова вистава "Муха Цокотуха", акторами якої були діти старшої садової групи "А" (вихователі Преутеску І.В., Ігошена Л.С., музичний керівник Градовий Д.В.).

Зібрані пожертвування будуть направлені 19.04.2019року хворим дітям, які знаходяться на лікуванні в кардіо-онко-гематологічному відділенні обласної дитячої лікарні, а також іншим хворим дітям.

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист

 
 

Сторінка 4 з 29

Шлях: Головна