Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49
Новини

Щиро сердечно дякую меценатам!

 

Влітку я звернулася до громадськості "Шукаємо меценатів" для здійснення ремонту центрального коридору. І сьогодні я шлю доземний уклін людям доброї волі, які жертвували матеріали, кошти для виконання такого ошатного ремонту. Хай Господь Бог винагородить Вас за Вашу доброту, чуйність, милосердя за для наших дітей. Ми щиро дякуємо: нашому педагогічному колективу за зібрані кошти у процесі театралізованої діяльності ( загальна сума становить- 25930грн.); меценатам, які передали матеріальні цінності на загальну суму 50624 грн. Бурлака Я.В., Козак М.В., Жуйкова І.М., Бумзюк К.М., Вишняк С.Ю., Сандуляк М.В., Голубченко Д.М., Микитюк Г., Іванчак Н., Тирон І.М., Семенюк, Цуркан А.Д., Ставчанська, Микитюк Г., Лунга В.Ф., Кілару Б., Єреміца Я.П., Бєлова О.М., Князєва, Гакман, Лупанчук В.В., Прокопюк, Бойчук С.А., Андроник І., Попович С.В., Байдюк О.В., Погожа Т.Д., Дутчак Л.І., Голяк Я.В., Руснак Н.Б., Харитон Ю.В., Котик Я.В., Вакарчук М.С., Романел А.А., Кушнерюк Д.Д., Таріцану Т.С.; меценатам- батькам усіх груп дошкільного закладу. Їхнє пожертвування становить 33800грн.

Всього матеріальних цінностей та коштів було зібрано на загальну суму 110354 грн, що дало можливість здійснити такі роботи: капітальний ремонт центрального коридору, косметичний ремонт харчоблоку, музичного залу та методичного кабінету; придбати та встановити металопластикову конструкцію на харчоблоці, що дає можливість відмежувати його від центрального коридору на вимогу програми НАССР, провести ряд заходів, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР), а також необхідну професійну літературу та ремонт комп’ютера.

 

З повагою, Марія Квасецька

 

 


 

Вітаємо !

 

 

9 листопада – День української писемності та мови «Найбільше і найдорожче добро кожного народу – це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування» - зазначав  Панас Мирний.

У «Оселі талановитих» рідну мову шанують, тут вона звучить по особливому гордо та дзвінко. Закликаємо всіх любити й вивчати українську мову, спілкуватися і творити нею. Бо ж підтримуючи цей наш скарб, ми об’єднуємо і зміцнюємо Україну.

вихователь-методист Б.Ю. Стець-Максимюк

 

 
 

Семінар

 

 

Музика це ключ в ностальгічне минуле, мрійливе майбутнє та мінливе сьогодення.

Темою нашого семінару - практикуму стала її величність МУЗИКА.

«Музичне мистецтво як важливий етап формування соціальної компетенції дошкільника»

вихователь-методист Б.Ю. Стець-Максимюк

 

 
 

Розвага до дня міста.

 

"Наші любі Чернівці"

 
 

Вакцинація 2021р.

Вакцинація працівників ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих" продовжується,

станом на 14.09.2021р. вакцинувалося 46 людей із 71 особи.

Старша мед.сестра Вівчарюк Л.Д.

 

 

 
 

Сторінка 4 з 44

Шлях: Головна