Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49
Новини

Свято Нового 2017року

Свято Нового 2017року - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Свято Нового 2017року - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Вже стало доброю традицією готуватися до святкування Нового року заздалегідь. І дорослі, і малі спільними зусилями оформляють музичну залу, групові приміщення, експозицію у вітражах 1 поверху та у виставковій залі до цих свят. . Малята з великим задоволенням відгукуються на таку творчу роботу, проявляють фантазію і свої уміння, показують свою любов та відношення до зимових свят і звичайно очікують дива. Приємно спостерігати за гомоном та діяльністю в цей час в студії зображувальної діяльності. Складається враження, що наша «дитяча оселя» перетворюється на майстерню Діда Мороза та його помічників, а Новорічні ранки – це особливе дійство, тут панує Казка, а діти- її герої. Це так прекрасно!

 

Декада «Підтримаємо воїнів АТО»

Декада  «Підтримаємо воїнів АТО» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Декада  «Підтримаємо воїнів АТО» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В період з 21.11. по 01.12.2016р. в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» проходила декада «Підтримаємо воїнів АТО», присвячена Дню Української Армії.

В цей період в дошкільному навчальному закладі№33 Центрі розвитку дитини «Оселя талановитих» проходили зустрічі з воїнами нашої Армії, бесіди, розвага «Де козак там і слава». Діти садових груп спільно з батьками та однолітками підготували вітальні листівки та малюнки з побажаннями та привітаннями зі святом воїнів АТО.

В ході декади було зібрано теплий одяг та продукти харчування для наших захисників:

крупи;

чай;

каву;

консерви;

печиво;

сигарети;

консервацію тощо.

Все зібране 05.12.2016р. оргкомітетом було передано волонтерам. Звичайно, це найменше чим ми можемо віддячити наших славних захисників. Сподіваємось, що малюнки та листівки вихованців із побажаннями швидшого повернення з перемогою зігріють їх в холодних, морозних бліндажах.

Гошовська Л.С., вихователь- методист

 
 

Діти за енергозбереження

Діти за енергозбереження - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Діти за енергозбереження - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В жовтні 2016 року управління освіти Чернівецької міської ради проводило міський конкурс дитячих малюнків «Діти за енергозбереження». Всього представлено 92 роботи, із них 4 малюнки- наших вихованців, які зайняли призові місця. А саме:

Перше місце: Костриба Олександра;

Дреге місце: Лупанчук Анна і Ковальчук Тимур;

Третє місце: Пентескул Михайло.

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист.

 
 

Члени координаційної ради ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Члени координаційної ради ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» в - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Члени координаційної ради ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» в - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

21 жовтня 2016року відбулося виїзне засідання координаційної ради ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти»на тему: «Науково-методичний супровід дошкільної освіти. Сучасні підходи» в дошкільних закладах міста, зокрема в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих». Учасники цього заходу змогли познайомитися з найцікавішими технологіями по роботі з дітьми з проблем зображувальної діяльності. Мали змогу прийняти участь у майстер-класах по ткацтву, пластилінографії, розпису тканини «Тай-дай» тощо.

Гості познайомилися з експонатами творчої галереї «Чудеса власними руками» .

Апостолюк Ю.В., практичний психолог, вихователь- методист закладу.

 
 

Де козак, там і слава!

Де козак, там і слава! - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Де козак, там і слава! - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В дошкільному закладі №33 Центрі розвитку дитини «Оселя талановитих » 12-13 жовтня 2016 року проходили Осінні свята. Для хлопчиків старших садових груп це дійство було особливим, їх посвячували в маленькі козачата воїни АТО. Вони були активними учасниками, бо лозунг у них був : Де козак, там і слава!

Дівчата активно підтримували хлопців. Вони читали вірші, співали патріотичні пісні, виконували українські таночки, прославляючи нашу Україну, її славне військо . . Настрій у дітей був піднесений, позитивно емоційний. А у нас глядачів – хвилюючий. Адже дуже хочеться, щоб в Україні запанував спокій і процвітання, а діти не знали страшного слова «війна» .

Нікітіна О.В., музичний керівник.

 
 

Сторінка 28 з 39

Шлях: Головна