Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Тобі, моє місто, присвячую

Тобі, моє місто, присвячую - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Тобі, моє місто, присвячую - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Під таким гаслом в нашій «Оселі» проходила виставка робіт дітей та батьків «Осіння композиція». Композиція молодшої садової групи «Б» «Тут нас знайшли і в молодшу групу привели» була надзвичайно креативна.

Ю.В. Апостолюк, вихователь-методист.

 

День самоврядування

День самоврядування 2015 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»День самоврядування 2015 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

5 вересня у нашому дошкільному закладі проходив День самоврядування. Батьки наших вихованців були у ролі вихователів, завідуючої, медиків. В обід, коли діти відпочивали, всі учасники цього дійства обмінювалися думками. Мама із старшої садової групи "Б" Штирбу І.Г. висловила побажання: - дні самоврядування проводити частіше і на роль вихователя- дублера запрошувати невдоволених батьків, хай вони побачать всю "кухню" з середини.

Л.С.Гошовська, вихователь- методист

 
 

Україна- це ми

Україна- це ми - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Україна- це ми - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В закладі 21 серпня відбулося свято «Україна- це ми», присвячене Дню Незалежності України. Маленькі осельчани в піснях, віршах прославляли миролюбивий, волелюбивий український народ.

В.А. Лесанюк, вихователь ДНЗ.

 
 

Звіт завідуючої

Звіт завідуючої - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Звіт завідуючої - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

29 травня о 13.30 в приміщенні ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих" відбулася конференція. Питання денне: звіт завідуючої Квасецької М.В. за період з 06.2014р. по 05.2015 року. За результатами таємного голосування роботу завідуючої було оцінено на відмінно ( 76 осіб-.оцінили роботу завідуючої за звітний період на відмінно, 2 ос..- добре, 1 ос.- задовільно).

Гічко С.В., голова рахункової комісії ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих"

 
 

Свято вишиванки

Свято вишиванки - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Свято вишиванки - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

21 травня 2015 року дошкільники ДНЗ№33 ЦРД «Оселя талановитих» святкували Свято вишиванки. Дійство проходило на території закладу. Вихованці мали можливість прочитати вірші, виконати пісні про вишиванку як український оберіг, а маленькі художники відтворювали вишиванки на папері.

Ю. Апостолюк, практичний психолог.

 
 

Сторінка 28 з 36

Шлях: Головна