Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49
Новини

У всякого своя доля i свій шлях широкий

У всякого своя доля i свій шлях широкий - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»У всякого своя доля i свій шлях широкий - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

09 березня 2017 року з 10.00 до 13.00 год. В нашому дошкільному закладі проходили Шевченківські читання. В цьому своєрідному марафоні приймали участь вихованці «Оселі», їх батьки, педагоги закладу, випускники садочка. Всього більше 100 осіб. Шевченкове слово звучало 10 мовами світу. Це – рідною, українською, англійською, румунською, польською, болгарською, німецькою тощо. Учасники дійства читали вірші, співали пісні. Творчість Т.Шевченка передається із покоління в покоління звичаю навчаючись.

О.П.Нікітіна, муз керівник.

 

Декада «Я- атестуюся»

Декада «Я- атестуюся» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Декада «Я- атестуюся» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В період з з 20.02.- 03.03.2017р. в нашому дошкільному закладі проходили методичні заходи, де педагоги, які атестуються демонстрували свою майстерність. Цікавими і захоплюючими були заходи, які проводила музичний керівник Нікітіна Ольга Петрівна: це тренінг для батьків та педагогів щодо участі дорослих у формування музичної компетенції дошкільників, музично-інтелектуальний турнір для дітей і батьків «Дива великі і маленькі», свята « І прийшла до нас Весна на Буковину»; успішним було засідання школи молодих батьків, яке проводила вихователь другої категорії Ткачук Світлана Вікторівна; хвилююча була подорож до крамниці музичних інструментів з керівником англійської мови «керівником гуртка - методистом» Гічко С.В. та музичним керівником Градовим Д.В. ; в світ гри та казки дітей вели Маркович А.М., Ігошена Л.В., Кирилюк С.П., Піскер О.М.

Квасецька М.В., завідуюча ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Святу весни, ніжності та пісень бути в «Оселі талановитих»!

В соціумі побутують різні думки щодо проведення свята 8 Березня. Тому , готуючись до цього свята, ми вирішили запитати у батьків, провівши експрес–опитування «Вивчаємо вашу думку щодо проведення свята 8 Березня». В опитуванні прийняло участь 277 респондентів., із них: 3 ос. – утрималися, 4ос.-проти, а 270 осіб-за свято весни та матері.

Адміністрацією прийнято рішення проводити свято весни, ніжності та пісень для наших любих мам!

Апостолюк Ю.В., практичний психолог. 16.02.2017р.

 
 

У нас в гостях керівники міста

У нас в гостях керівники міста - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»У нас в гостях керівники міста - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

31.01.2017 року на базі дошкільного навчального закладу №33 ЦРД «Оселя талановитих» проведено семінар завідуючих ДНЗ «Зміст, структура і психологічні компоненти управління дошкільниками навчальними закладами».

Під час роботи семінару розглянули питання сучасних вимог до управлінської діяльності керівників. Завідувачі ДНЗ № 33ЦРД «Оселя талановитих», №35ЦРД «Веснянка», №45, №52 презентували власний досвід контрольно-аналітичного аспекту управління.

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист

 
 

Образотворче мистецтво як важливий етап формування соціальної компетенції дошкільників

Образотворче мистецтво як важливий етап формування соціальної компетенції дошкільників - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Образотворче мистецтво як важливий етап формування соціальної компетенції дошкільників - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Саме з такою назвою в нашому дошкільному закладі відбувся семінар – практикум для педагогів. Вихователі мали можливість вправлятися як у традиційних техніках малювання, так і нетрадиційних: пальчиком, свічкою, долонькою, штампування, монотипією, акватипія , а також японською технікою ТАЙ –ДАЙ. Отримані навики педагоги використали на практиці. Все це було дуже цікаво.

Апостолюк Ю.В. , вихователь-методист ДНЗ №33ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Сторінка 27 з 39

Шлях: Головна