Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям»-2016

Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям»-2016 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям»-2016 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В період з 21 березня по 22 квітня 2016 року в нашому закладі проходила акція милосердя «Допоможемо хворим дітям»-2016. В цьому заході прийняло участь більше 300 людей, виготовлено майже 200 експонатів. В цей період діти, батьки, працівники мали можливість познайомитися з персональною виставкою творів художника Івана Гемері, експозицією виставки «Я і моя сім’я», переглянути театралізовані дійства, які проводили вихованці старших груп, бути учасниками творчих майстерень. Зібрані кошти 22квітня 2016 року передані на лікування мамі хворої дитини Бердюк П.В.

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист закладу.

 

Екологічна вікторина "Знавці природи"

Екологічна вікторина «Знавці природи» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Екологічна вікторина «Знавці природи» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

30 березня 2016 року в закладі проходила екологічна вікторина "Знавці природи". Змагалися дві команди: "Веселі нотки"(старша садова група "А") та "Чисте джерельце"(старша садова група "В" ). Діти змагалися в розгадуванні ребусів, вправлялися в грі на музичних інструментах, відтворюючи спів пташок, голос тварин; домальовували картину, в музично-ритмічних рухах (етюдах) відтворювали перелітних птахів. Це було дуже цікаво і повчально для дітей.

Кімак Я.Л., музичний керівник ДНЗ №33ЦРД "Оселя талановитих"

 
 

Любімо життя

Любімо життя - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Любімо життя - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» в рамках акції милосердя «Допоможемо хворим дітям» 21 березня 2016 р. відбулася персональна виставка творів художника, заслуженого працівника культури України Івана Гемері «Любімо життя». На зустрічі було представлено 25 робіт. Твори художника носять національний характер, сповненні любові до рідного краю, до Чернівців. Творчий доробок буковинського митця є стежкою у пізнанні світу прекрасного.

Ю.В. Апостолюк, вихователь-методист ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Зі святом весни і святом жінки

Зі святом весни і святом жінки - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Зі святом весни і святом жінки - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Весна щороку приносить нам День Жінок, нагадуючи: «Ти – жінка - втілення краси й тепла, як сама господарка року, ти – символ доброти і родючості, ти як і Весна, здатна відроджувати, оновлювати, зцілювати, бо ти - життєдайна…» Нехай же звучить у душі кожної з вас, Вельмишановні Пані, цей голос Весни й окрилює, підносить на нову висоту, допомагаючи виконувати головну місію жінки - творити добро на землі.

З повагою Марія Квасецька, завідуюча ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Діти за енергозбереження

Діти за енергозбереження - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Діти за енергозбереження - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Метою залучення учнівської молоді до практичної діяльності в галузі енергоефективності та раціонального використання енергоресурсів, популяризації ефективного використання та збереження енергії, формуровання суспільної думки на підтримки розвитку енергозбереження та підвищення енергетичної ефективності, а також виявлення обдарованих дітей, створення умов для їх подальшої творчості управління освіти Чернівецької міської ради провело в жовтні 2015 року міський конкурсу дитячого малюнка «Діти за енергозбереження». В конкурсі прийняло участь троє вихованців нашого закладу: Мікіцел Олександр, Квасецький Святослав, Соколюк Єва.

Ю.В.Апостолюк , вихователь-методист

 
 

Сторінка 27 з 36

Шлях: Головна