Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

День дорослішання

День дорослішання - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»День дорослішання - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В нашому садочку відбулося свято "День дорослішання". На цьому святі не було пасивних глядачів, всі були учасні в дійстві. Діти, працівники, батьки танцювали, співали, гралися, граючись- навчалися.

Нікітіна О.П., музкерівник

 

День народження моєї країни - України

День народження моєї країни - України - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»День народження моєї країни - України - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

23 серпня 2016 року в нашому садочку проходили заходи, присвячені 25-річчю Незалежності України. В цих заходах приймали участь діти, працівники, батьки. В програмі свята були українські народні ігри, малюнок на асфальті, пісні, вірші, танці, спортивні змагання. Все це створювало добрий настрій.

Апостолюк Ю.В., практичний психолог закладу.

 
 

Про тимчасове призупинення

Про тимчасове призупинення - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Про тимчасове призупинення - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Відповідно до наказу управління освіти Чернівецької міської ради від 31.05.2016р. № 224 призупинена діяльність нашого дошкільного закладу для проведення поточних ремонтів. Станом на 18.07.2016 р. відремонтовано павільйони та нестандартне обладнання на дитячих майданчиках на 90%, здійснені малярні роботи в групових приміщеннях, кабінетах та коридорах на 80%, розпочатий поточний ремонт опалювальної системи.

М.Квасецька, завідуюча

 
 

День захисту дітей

День захисту дітей - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»День захисту дітей - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Вже стало традицією залучати до святкування всіх дітей, батьків, працівників. Цього разу ми підійшли до святкування по-новому.

Зранку на дітей чекав справжній сюрприз. Це о 9.00 відбулася «Виставка домашніх улюбленців», де батьки разом з дітьми мали можливість представити своїх «менших друзів», виставка малюнків «Щасливі діти – щаслива Україна». Всі казкові галявини, що є на території закладу, були яскраво прикрашені кульками, стрічками, прапорцями. Звучання веселої музики підіймало настрій та викликало бажання бути учасними у святі навіть мешканців із сусідніх будинків. Працівники дошкільного закладу були переодягнені у казкових героїв, які привітно зустрічали дошкільнят і супроводжували їх протягом всього дійства, подорожуючи різноманітними станціями:

1. Музична «До-Мі-Солька»

2. «Спортивна»

3. Художня «Веселкова Брама»

4. «Алея казок»

5. «Правова»

6. «Логічна»

7. Психологічна «Ігротерапія»

8. «Всезнайко»

9. «Екологічна»

Свято викликало багато позитивних емоцій та вражень!!!

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист закладу.

 
 

Святу вишиванки- 10 років

Святу вишиванки- 10 років - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Святу вишиванки- 10 років - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

19 травня 2016 р. в дошкільному закладі №33 центрі розвитку дитини «Оселя талановитих» та території шумно, грає музика, батьки, діти, працівники у вишиванках. Садочок вшановує наш оберіг – вишиванку. Уже 10 років поспіль осельчани святкують це свято весною. Читаючи вірші, співаючи, діти стверджували, що саме вишиванка, мова, пісня дадуть нам можливість почуватися українцями в глобальному світі.

 
 

Сторінка 26 з 36

Шлях: Головна