Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Спільно із сім’єю

Спільно із сім’єю - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

23 березня 2015 року відбулося засідання круглого столу «Співпраця сім’ї та дошкільного закладу по формуванню життєвої компетентності дошкільників». В заході прийняли участь педагоги, медики, практичний психолог, батьки. Пропоную виступ Баштан Лілія Василівна, члена батьківського комітету старшої садової групи «А» Родина і дошкільний навчальний заклад – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом. Плідною робота може бути тільки за умови тісної співпраці всіх служб дошкільного навчального закладу, де визначено важливу роль кожного з фахівців, яку ми бачимо в ДЗН №33. Дитячий садок має бути такий, як наш, відкритий заклад, де батьки не тільки спостерігають за освітнім процесом, а й беруть активну участь у його житті; здійснюють вплив на розвиток педагогічної культури батьків. Робота вашого садочка з батьками є організована, проводиться багато різноманітних проектів, які сприяють узагальненню позитивного досвіду сімейного виховання та пропаганди здорового способу життя й виховання щасливої дитини. Реалізація проектів є показниками системи взаємодії педагогічного колективу з батьками на всіх етапах її розвитку. Саме в нашому садочку, на високому рівні відбувається взаємодія між родинами та педагогами. За що висловлюємо велику вдячність всім працівникам закладу.

 

Акція милосердя «Допоможемо хворим дітям»

В період з 02 березня по 03 квітня 2015 року в дошкільному закладі проходить акція милосердя «Допоможемо хворим дітям». В рамках цього заходу будуть проводитися майстер-класи, театралізовані дійства, виставки робіт дітей , батьків, працівників закладу тощо. Запрошуємо до участі всіх бажаючих.

М.Квасецька

 
 

У нас в гостях завідуючі дошкільними закладами міста

У нас в гостях завідуючі дошкільними закладами міста - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»У нас в гостях завідуючі дошкільними закладами міста - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

20 лютого 2015 року на базі нашого дошкільного закладу відбувся семінар завідуючих дошкільними закладами з проблеми «Організація роботи з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності в ДНЗ»

 
 

Засідання батьківського комітету

28.01.2015р. 0 17.00 в методичному кабінеті відбулося розширене засідання батьківського комітету. В заході прийняли участь члени батьківського комітету, батьки, завідуюча закладу, вчителі-логопеди, старша медична сестра. На засіданні розглянуто наступні питання: організація харчування дітей , стан захворюваності дітей та організація профілактичної роботи, результативність корекційно - розвивальної роботи в логопедичних групах, а також звіт батьківського комітету. Розмова відбулася жвава, конструктивна.

Голова б/к Томчук О.І.

 
 

Добрий вечір тобі, пане господарю…

 - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Січень – місяць багатий на свята. В повітрі чути подих різдвяної коляди та смак солодкої куті. Святкування Різдвяних свят є не тільки в наших домівках, але і в нашому закладі - в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих». Вже стало традицією оформляти експозицію у виставковій залі до цих свят. Діти спільно із вихователями та керівником гуртка «Юний дизайнер» Крачило С.М. долучаються до виготовлення композиційних робіт. Малята з великим задоволенням відгукуються на таку творчу роботу, проявляють фантазію і свої уміння, показують свою любов та відношення до цих свят і звичайно очікують дива. Приємно спостерігати за гомоном та діяльністю в цей час в студії зображувальної діяльності. Складається враження, що наша «дитяча оселя» перетворюється на майстерню Діда Мороза та його помічників.

Кульмінацією або підсумком святкування новорічних і різдвяних свят є музичне свято «І прийдуть три празники в гості», яке проходило 14 січня 2015 року. Діти показували свої акторські і музичні здібності, вміння виразно і чітко читати вірші та емоційно віншувати всіх присутніх із святами, охоче гралися в народні ігри. І так тішить серце, що різдвяна колядка ніколи не затихне. Адже ці діти – діти нового покоління, яке, сподіваємось будуть пам’ятати традиції, звичаї та надбання нашого українського народу.

Гошовська Л.С., вихователь-методист,

 
 

Сторінка 26 з 32

Шлях: Головна