Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

У нас в гостях керівники міста

У нас в гостях керівники міста - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»У нас в гостях керівники міста - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

31.01.2017 року на базі дошкільного навчального закладу №33 ЦРД «Оселя талановитих» проведено семінар завідуючих ДНЗ «Зміст, структура і психологічні компоненти управління дошкільниками навчальними закладами».

Під час роботи семінару розглянули питання сучасних вимог до управлінської діяльності керівників. Завідувачі ДНЗ № 33ЦРД «Оселя талановитих», №35ЦРД «Веснянка», №45, №52 презентували власний досвід контрольно-аналітичного аспекту управління.

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист

 

Образотворче мистецтво як важливий етап формування соціальної компетенції дошкільників

Образотворче мистецтво як важливий етап формування соціальної компетенції дошкільників - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Образотворче мистецтво як важливий етап формування соціальної компетенції дошкільників - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Саме з такою назвою в нашому дошкільному закладі відбувся семінар – практикум для педагогів. Вихователі мали можливість вправлятися як у традиційних техніках малювання, так і нетрадиційних: пальчиком, свічкою, долонькою, штампування, монотипією, акватипія , а також японською технікою ТАЙ –ДАЙ. Отримані навики педагоги використали на практиці. Все це було дуже цікаво.

Апостолюк Ю.В. , вихователь-методист ДНЗ №33ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Свято Нового 2017року

Свято Нового 2017року - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Свято Нового 2017року - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Вже стало доброю традицією готуватися до святкування Нового року заздалегідь. І дорослі, і малі спільними зусилями оформляють музичну залу, групові приміщення, експозицію у вітражах 1 поверху та у виставковій залі до цих свят. . Малята з великим задоволенням відгукуються на таку творчу роботу, проявляють фантазію і свої уміння, показують свою любов та відношення до зимових свят і звичайно очікують дива. Приємно спостерігати за гомоном та діяльністю в цей час в студії зображувальної діяльності. Складається враження, що наша «дитяча оселя» перетворюється на майстерню Діда Мороза та його помічників, а Новорічні ранки – це особливе дійство, тут панує Казка, а діти- її герої. Це так прекрасно!

 
 

Декада «Підтримаємо воїнів АТО»

Декада  «Підтримаємо воїнів АТО» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Декада  «Підтримаємо воїнів АТО» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В період з 21.11. по 01.12.2016р. в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» проходила декада «Підтримаємо воїнів АТО», присвячена Дню Української Армії.

В цей період в дошкільному навчальному закладі№33 Центрі розвитку дитини «Оселя талановитих» проходили зустрічі з воїнами нашої Армії, бесіди, розвага «Де козак там і слава». Діти садових груп спільно з батьками та однолітками підготували вітальні листівки та малюнки з побажаннями та привітаннями зі святом воїнів АТО.

В ході декади було зібрано теплий одяг та продукти харчування для наших захисників:

крупи;

чай;

каву;

консерви;

печиво;

сигарети;

консервацію тощо.

Все зібране 05.12.2016р. оргкомітетом було передано волонтерам. Звичайно, це найменше чим ми можемо віддячити наших славних захисників. Сподіваємось, що малюнки та листівки вихованців із побажаннями швидшого повернення з перемогою зігріють їх в холодних, морозних бліндажах.

Гошовська Л.С., вихователь- методист

 
 

Діти за енергозбереження

Діти за енергозбереження - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Діти за енергозбереження - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В жовтні 2016 року управління освіти Чернівецької міської ради проводило міський конкурс дитячих малюнків «Діти за енергозбереження». Всього представлено 92 роботи, із них 4 малюнки- наших вихованців, які зайняли призові місця. А саме:

Перше місце: Костриба Олександра;

Дреге місце: Лупанчук Анна і Ковальчук Тимур;

Третє місце: Пентескул Михайло.

Апостолюк Ю.В., вихователь-методист.

 
 

Сторінка 24 з 36

Шлях: Головна