Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (03722) 4-21-27
Новини

Часу не гаємо

Часу не гаємо - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Часу не гаємо - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Липень 2017 року. В дошкільному закладі №33 ЦРД «Оселя талановитих» завершена робота по проекту «Бюджет ініціатив», автором якого є Байда Т.Ю «Реновація садочка - крок в майбутнє», що дало нам можливість здійснити капітальний ремонт 9 павільйонів за кошти Чернівецької міської ради загальною вартістю 243563 грн., а також обновити фарбою: всі маршеві східці на загальну суму 5000грн (кошти управління освіти). та за кошти батьків нестандартне обладнання на ігрових майданчиках.

Єреміца М.І., помічник вихователя.

 

Громадський проект «Реновація садочка - крок в майбутнє» - стартував

Громадський проект   «Реновація садочка - крок в майбутнє» - стартував - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Громадський проект   «Реновація садочка - крок в майбутнє» - стартував - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В червні 2017 року в дошкільному закладі №33 ЦРД «Оселя талановитих» стартував проект «Громадської ініціативи», автором якого є Байда Т.Ю «Реновація садочка - крок в майбутнє», що дало нам можливість в цьому році розпочати будівництво 9 павільйонів за кошти Чернівецької міської ради.

Яковець О.М., заступник завідуючої з господарства ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих».

 
 

Звіт завідуючої – 2017р.

Звіт завідуючої 2017р. - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Звіт завідуючої 2017р. - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

13 червня 2017 року о 13.30 в приміщенні музичної зали ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих" відбулася конференція працівників закладу, батьків, громадськості. Питання денне: звіт завідуючої Квасецької М.В. за період з 30.05.2016р. по 30. 05.2017 року. В роботі конференції прийняло участь 98 осіб. Конференція обрала рахункову комісію , а її головою обрано Прокоп’єву Ю.Ю. За результатами таємного голосування роботу завідуючої було оцінено на відмінно ( 94 особи-.оцінили роботу завідуючої за звітний період на відмінно, 4 ос..- добре). В своєму виступі Прокоп’єва Ю.Ю. зазначила, що робота керівника не буває ідеальною, але якщо під час підрахунків голосів знаходимо записку, в якій написано: « завжди і всюди ставлю Вас (завідуючу) за приклад, як керівника в першу чергу»- то це є висока оцінка.

Омахіль М.Г., вихователь, голова конференції ДНЗ №33 ЦРД "Оселя талановитих"

 
 

День захисту дітей в «Оселі талановитих»

День захисту дітей в «Оселі талановитих» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»День захисту дітей в «Оселі талановитих» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

Ось вже який рік поспіль стало традицією в ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих» 1 червня відзначати Міжнародний день захисту дітей. В цей день в закладі проводяться з дітьми всіх вікових груп різні пізнавальні та розважальні заходи. Вихователі проводять тематичні заняття та різноманітні бесіди щодо захисту прав дітей. У вітражах першого поверху розміщена виставка дитячих малюнків, де діти зобразили щасливу країну Дитинства, в якій вони є мешканцями. Для дітей середніх і старших садових груп організовано малюнок на асфальті. Діти дуже охоче і позитивно малювали кольоровими крейдами сонечко, квіти, тваринки, смайлики тощо. Музкерівником Нікітіною О.П. був влаштований флеш-моб «Щасливе дитинство». А для дітей переддошкільних та молодших груп вихованці молодшої садової групи «Б» з вихователем Лесанюк В.А. організували та провели драматизацію казки «Теремок». Захід проводився у «зеленому театрі» на свіжому повітрі. Дітям було весело, цікаво.

Гошовська Л.С., вихователь-методист закладу

 
 

Фестиваль знань «Оселя – 2017»

Фестиваль знань «Оселя – 2017» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»Фестиваль знань «Оселя – 2017» - ДНЗ №33 ЦРД «Оселя талановитих»

В період 18 по 26 травня в нашому дошкільному закладі був проведений фестиваль знань та навиків «Оселя – 2017». В межах цього заходу найцікавішими, найяскравішими були:

*Свято вишиванки;

*День здоров’я;

*Дні відкритих дверей:

- для батьків на тему «Два погляди на проблему порушення мовлення дітей»;

-для педагогів закладу та міста на тему «Художньо-естетичний розвиток дітей».

Апостолюк Ю.В., практичний психолог ДНЗ№33ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Сторінка 22 з 36

Шлях: Головна