Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49
Новини

Атестація педагогічних працівників в ДНЗ№33 ЦРД «Оселя талановитих» - 2018

 - Атестація педагогічних працівників в ДНЗ№33       ЦРД «Оселя талановитих» - 2018 title= - Атестація педагогічних працівників в ДНЗ№33       ЦРД «Оселя талановитих» - 2018

13 березня 2018року в закладі пройшла атестація педагогічних працівників. Звітувало 5 педагогів: Апостолюк Ю.В., Домітращук Т.Г., Квасецька М.В., Лесанюк В.А., Роман А. Д.

Цікавим і змістовним були плакати вихователя садочка Лесанюк В.А. Оченята дітей, які виглядали з фото, стверджували, що саме Валентина Аурилівна їх веде в світ фантазії, гри та казки. Буклети Домітращук Т.Г. своїм оформленням, насиченістю форм роботи привабили членів атестаційної комісії. Відеопрезентація вчителя - логопеда Квасецької М.В. розкривала проблему використання як традиційних , так і нетрадиційних методів логопедичного впливу на дітей. Результативність використання ігравих технік в роботі з дітьми, запропонованих практичним психологом Апостолюк Ю.В., заслуговують на увагу.

Рижук К.Г., вихователь садочка.

 

Декада «Я- атестуюся»

 - Декада - Декада

 

В період з 19.02.2018р. по 28.02.2018р. педагогами нашого дошкільного закладу, що атестуються у 2017/2018н.р., проводилися методичні заходи. Цікавими для педагогів були:

*семінар – тренінг «Збереження психічного здоров’я», який проводила практичний психолог Апостолюк Ю.В.;

*методичні посиденьки з логопедом Квасецькою М.В. «Використання символів у роботі з дітьми».

Актуальним та змістовним було логопедичне заняття мудрої Совуні, яке проводила Квасецька М.В., бінарне заняття Роман А.Д та Гічко С.В. занурило дітей в країну «Розмовляндії».

Батьки мали можливість повчитися драматизації у вихователя Лесанюк В.А., а вихователь Домітращук Т.Г. провела батьківський всеобуч з проблеми «Роль батьків у підготовці та проведенні свят та розваг в садочку».

Рижук К.Г., вихователь ДНЗ №33ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

готуємося до педагогічної ради закладу

 - Готуємося до педагогічної ради закладу - Готуємося до педагогічної ради закладу - Готуємося до педагогічної ради закладу - Готуємося до педагогічної ради закладу

В дошкільному закладі 20.02.2018р пройшли колективні перегляди занять варіативної складової. В країну «Розмовляндії» вели дошкільників вихователь Роман А.Д. та керівник гуртка англійської мови Гічко С.В.; вихователь Маркович А.М. разом з вихованцями під час гурткової роботи малювали пісню; Плаксій Л.В. з дітьми старшої садової групи «В» виготовляли експонати для акції милосердя «Допоможемо хворим дітям», а фізінструктор Ткачук М.П. вправлялася із маленькими спортсменами у фітбол.

Рижук К.Г., вихователь закладу

 
 

Зима в «Оселі талановитих»

 - Зима в «Оселі талановитих» title= - Зима в «Оселі талановитих» title=

Всю ніч падав сніг. Вранці діти, їх батьки та працівники закладу були дуже раді такій казковій зимі, бо саме на сьогодні, 09 .02.2018 року заплановані зимові забави: санчата, сніжки, сніговик. Це все надзвичайно цікаво. Діти старшої садової групи «Б» з дорослими виліпили сніговика висотою - 1м70 см.

Ткачук М.П., інструктор з фізкультури ДНЗ №33ЦРД «Оселя талановитих»

 
 

Спільними зусиллями

 - Спільними зусиллями - Спільними зусиллями

В лютому 2018року вчителями - логопедами Квасецькою Я.А. , Шевчук Г.О., Квасецькою М.В. був проведений майстер клас для батьків, діти яких охоплені та не охоплені суспільним вихованням з проблеми «Корекційно-розвивальна та освітня робота з дітьми з фонетико - фонематичним недорозвитком мовлення». Педагоги пояснювали батькам, що з метою активізації пізнавального та мовленнєвого інтересу дітей із ФФНМ потрібно навчати дошкільників в ігровій формі. Адже гра - провідна діяльність, завдяки якій коригується та розвивається дитяче мовлення та особистість у цілому. Завдяки різноманітним ігровим вправам вчителі продемонстрували як можна навчити дитину вимовляти важкі для неї звуки. На згадку про цю зустріч батьки отримали порадники.

Рижук К.Г., вихователь логопедичної групи.

 
 

Сторінка 22 з 39

Шлях: Головна