Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com
58013 Україна м. Чернівці вул. Комарова 28В тел.: +38 (0372) 58-12-49
Новини

Позитивно мислимо - ефективно працюємо

 

Черговий тренінг для педагогів ДНЗ " Оселя талановитих" із циклу "Позитивно мислимо - ефективно працюємо" .

Практичний – психолог Апостолюк Ю.В.

 

 

Читайте, переглядайте, слухайте!

 

Шановні друзі, про нас можна прочитати, переглянути світлини, прослухати наші репортажі на сторінці у Фейсбуці та на Ютубі


 

Стець- Максимюк Б.Ю., вихователь – методист.

 
 

Наші здобутки

У грудні 2021року науково-методичною радою Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області схвалено два методичних посібники: вихователя Звержинської О.В. « Формування природничо-екологічної компетентності дітей дошкільного віку засобами інтерактивних методів» та директора Квасецької М.В., вихователів Кирилюк С.П., Лесанюк В.А. «Традиції та звичаї буковинського краю у формуванні соціально – грамадянської компетентності дітей дошкільного віку»

ВІТАЄМО колег!


БОГДАНА Стець – Максимюк,вихователь-методист

 

 

 

 

 
 

З Новим 2022 роком!

Любі діти! Дорогі батьки! Шановні працівники дошкільного закладу №33 Центру розвитку дитини «Оселя талановитих»!

Проминув цілий рік. Наші вихованці подорослішали, стали розумнішими, спритнішими, уважнішими до себе і до Світу, здобули певний досвід, який їм пригодиться у житті.

Для нас дорослих рік був насичений різними подіями. Батьки, працівники закладу спільними зусиллями створювали для дітей Світ кращим, яскравішим.

Тож щиросердно вітаємо вас з прийдешніми святами! Хай Господь Бог винагородить нас усіма земними благами! Миру, добра, любові, поваги та уваги до себе та усього світу!

З повагою адміністрація

 

 
 

Тиждень безпеки

Тиждень безпеки в «Оселі талановитих» завершився інтерактивною ляльковою виставою «Небезпечний подарунок», за участю представників рятувальної служби області. Діти з радістю відображали почуте та побачене на малюнках, у грі, залучивши до цієї справи своїх батьків, що дало можливість організувати виставку «Пожежна безпека очима дітей».

вихователь-методист Стець-Максимюк Б.Ю

 


 
 

Сторінка 3 з 44

Шлях: Головна